Лотереї, які відомі на весь світ та виграші в них

У світі існує безліч відомих лотерей, які приваблюють величезну кількість учасників і мають величезні джекпоти. На відміну від інших азартних ігор, лотереї дозволені на державному рівні в більшості країн світу. При цьому вони є класичним прикладом азартних ігор, де учасники купують квитки чи квитки та сподіваються виграти призи чи джекпоти на основі випадкового розіграшу номерів чи комбінацій.

У лотереях, на відміну від sumno.org.ua неможливо застосувати стратегічні навички чи уміння, які б вплинути на результат. Участь у лотереї ґрунтується на успіху та ймовірності виграшу. Люди грають у лотереї, сподіваючись на удачу та можливість виграти великий приз.

Відомі лотереї США та Європи

 1. Powerball — це одна з найбільших і найпопулярніших лотерей у світі. Вона проводиться в кількох штатах США і пропонує величезні джекпоти, які часто досягають сотень мільйонів доларів.
 2. Ще одна з популярних лотерей у США, Mega Millions, також пропонує величезні джекпоти та проводиться у кількох штатах. Ця лотерея відома своїми рекордними виграшами, що сягають кількох мільярдів доларів.
 3. Євромільйони є однією з найбільших міжнародних лотерей у світі. Вона охоплює кілька європейських країн та пропонує величезні джекпоти, які можуть сягати сотень мільйонів євро.
 4. Ще одна відома європейська лотерея, Eurojackpot, також пропонує вражаючі джекпоти та охоплює кілька країн. Ця лотерея має велику популярність серед гравців у Європі.
 5. Великобританія має свою власну національну лотерею, яка проводиться щотижня та пропонує різноманітні ігри та виграші. Одним із найпопулярніших видів цієї лотереї є лотерея Lotto.
 6. El Gordo — це щорічна різдвяна лотерея в Іспанії, яка пропонує один із найбільших джекпотів у світі. Це одна з найочікуваніших подій у календарі гравців в Іспанії та за її межами.

Ці лотереї є лише невеликою частиною величезного світу ігор, але вони є найвідомішими у світі, і приваблюють гравців з усіх континентів.

Найбільші зафіксовані виграші у відомих лотереях

Найбільшими були виграші:

 • в історії Powerball виграш склав приголомшливі $1.586 мільярда і був розділений між трьома щасливими власниками квитків у січні 2016 року.
 • найбільший виграш у Mega Millions був у розмірі $1.537 мільярда та був розіграний у жовтні 2018 року.
 • в Євромільйонах рекорд склав €190 мільйонів та був поділений між трьома квитками у серпні 2012 року.
 • найбільший джекпот в Eurojackpot становив €90 мільйонів, його розіграли кілька разів.
 • у Великій Британії найбільший виграш у національній лотереї склав £170 мільйонів і був розіграний у січні 2016 року.
 • найбільший джекпот в El Gordo досягав €2.38 мільярда і був розіграний у різдвяній лотереї 2019 року. Цей джекпот був розділений між кількома щасливими власниками квитків.

Ці виграші демонструють величезний потенціал лотерейних ігор і те, які суми можуть отримати 

error: Content is protected !!