Подорож до Франкфурта: чим цікаве місто

Подорожі Європою залишаються популярними в Україні. Багато мандрівників їдуть до європейських міст, щоб трохи відпочити та познайомитися з видатними пам’ятками. Найчастіше українці подорожують автобусами, а квитки на рейси купують онлайн. Сервіс KLR Bus пропонує надійний, зручний та швидкий спосіб придбати квитки на потрібні маршрути. Це легко зробити на сайті компанії, скориставшись пільгами, а також знижками та акційними пропозиціями від перевізників.

Для поїздки маршрутом Львів – Франкфурт автобус буде зручним варіантом. Чим цікавий Франкфурт та які місця варто відвідати? Місто здивує архітектурою, історичними музеями й пам’ятками, розвагами та смачною їжею в кафе і ресторанах. Поговоримо про найцікавіші локації Франкфурту, щоб кожен міг добре відпочити та отримати незабутні враження.

Архітектурні пам’ятки Франкфурту на Майні

Культурне і космополітичне місто розташоване в центральній Німеччині. Туристи прибувають у Франкфурт завдяки його давній та цікавій історії, багатьом пам’яткам, що збереглися з давніх часів. Також прихильників культурного відпочинку приваблюють безліч фестивалів і інших заходів, що проводять у місті.

Які локації варто відвідати:

  • Франкфуртський собор, що є зразком готичного архітектурного мистецтва;
  • будинок Гете, що є одночасно музеєм драматурга;
  • церкву святого Павла — приклад неокласичної архітектури;
  • старий оперний театр.

У місті є історичні й сучасні площі, де кипить туристичне життя. В Старому центрі Франкфурту розташована площа Ремерберг — незвичайні фасади будинків, бруковані вулиці та каскадний фонтан, що доповнені незчисленними кафе і ресторанами.

Особливо допитливі можуть відвідати музеї — історичний та сучасного мистецтва, де експонують фотографії, картини, скульптури талановитих авторів. Якщо ви подорожуєте з дітьми, тоді до ваших послуг Природничий музей Зенкенберга з виставкою динозаврів, а також зоопарк із цікавими та екзотичними ландшафтами.

Сучасний Франкфурт

У місті вдало поєднується минуле і сучасність. Музейна набережна — це мальовничий Майн і скупчення музеїв, кожен із яких є унікальним. Будь-який турист має піднятися на оглядовий майданчик Головної вежі. Погляд із висоти на саме місто подарує незабутні враження.

Прихильники спокійного відпочинку і цікавих прогулянок мають відвідати Ботанічний сад. Особливий попит має оранжерея екзотичних та тропічних рослин і квітів. Кілька днів у цьому європейському місті дозволять відпочити, відновитись, отримати нові знання і враження.

error: Content is protected !!