5 березня в Ямпільській районній раді відбулись громадські збори з приводу суспільно-політичної ситуації, що склалась в Україні. В засіданні взяли участь депутати районної ради та керівники районних осередків громадських організацій і політичних партій.

Першими слово мали представники підприємств, установ та організацій від роботи яких напряму залежить суспільно-політична ситуація в районі та добробут його мешканців. Після чого виступити могли всі бажаючі.

Як повідомив заступник начальника Ямпільського РВ УМВС України Євген Луговий, Ямпільський райвідділ переведений на посилений варіант несення служби, обстановка в районі поки що спокійна. Разом з тим, представник міліції заявив, що в Ямпільський райвідділ надійшла вказівка «перевести десять чоловік особового складу у бойову готовність для виїзду в місто Шостка, де очікується приїзд якихось людей, які мають намір вивісити якийсь прапор». Також, райвідділу надійшла вказівка проводити патрулювання разом з місцевими загонами самооборони.

В районі забезпечено своєчасну виплату пенсій в повному обсязі, – про це заявила заступник начальника управління пенсійного фонду Наталія Ліванчук. З початку року виплачено пенсії на загальну суму 21 мільйон 700 тисяч гривень. Потреба на березень складає 10 мільйонів 800 тисяч гривень. Станом на 5 березня вже забезпечено виплату по банківським установам по четверте – п’яте  число, по поштовим відділенням – за шосте.

У своєму виступі начальник УПСЗН Олена Терентєва зазначила, що головне завдання управління соціального захисту населення – це своєчасна виплата всіх видів допомог. За січень-лютий вони були виплачені в повному обсязі. Разом з тим залишається заборгованість, що виникла до 1 січня 2014 року. Мова про заборгованість з виплати пільг підприємствам, що надають комунальні послуги та заборгованість перед перевізниками району в сумі 93 тисячі гривень. Виплати відбуваються згідно кошторису.

Ситуацію навколо пам’ятника Леніну прокоментував перший секретар РК КПУ Григорій Ходак, який зазначив, що хвиля вандалізму, що прокотилась Україною ледь не зачепила Ямпіль, хоча ще не можна говорити, що на цьому поставлена крапка. До мене звертались комуністи з місцевої організації з пропозицією про демонтаж, проте після консультацій з головою райдержадміністрації та обласним комітетом вирішили відмовитись від цієї ідеї.

У своєму виступі депутат районної ради від ВО «Батьківщина» Олександр Тахтай пообіцяв, що найбільша в районі опозиційна партія «Батьківщина» не ставитиме питання про знесення пам’ятника Леніну і поки що зосередиться на важливіших для району питаннях.

Присутній на засіданні колишній заступник голови райдержадміністрації (часів президентства Ющенка)  Василь Титков виступив з місця. У своїй промові він закликав до проведення мобілізації та зупинився на проблемі корумпованості правоохоронних органів. Його виступ прокоментував голова райдержадміністрації Ігор Палагин, який зазначив, що «говорячи про порядність та законну роботу правоохоронних органів кожен з нас має почати з себе. Ми ж з вами зустрічались на ділянці Московка по виробництву деревинного вугілля». Вочевидь маючи на увазі, те що під час проведення однієї з раптових перевірок незаконного виробництва деревинного вугілля ПП Московко, Василь Миколайович був присутній на місці виробництва у якості працівника цього підприємця.

На засіданні піднімались питання роботи казначейства, підготовки до виборів Президента України, які призначені на 25 травня 2014 року. Активну участь в обговоренні взяли депутати районної ради Ігор Небеський та Віктор Хохлов, Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько, Дружбівський міський голова Андрій Примаченко, начальник управління державного казначейства в Ямпільському районі Ірина Панченко.

Підсумовуючи засідання голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Палагин зазначив, що ситуація в Ямпільському районі спокійна і контрольована. Він закликав політиків не роз’єднувати людей політичними гаслами, а чесно йти на вибори, які на Ямпільщині повинні пройти демократично та відкрито. Голова райдержадміністрації висловив переконання, що в державі все налагодитися і ніколи українські та російські солдати не стрілятимуть один в одного. Тож, не слід сіяти паніку.

5 thoughts on “Ситуація на Ямпільщині спокійна та контрольована

  1. Зачем стрелять солдатам, крымчане сами решают где им жить.
    СИМФЕРОПОЛЬ, 6 марта. /ИТАР-ТАСС/. На заседании Верховного совета Крыма принято принципиальное решение о вступлении автономии в состав Российской Федерации в качестве субъекта РФ. Об этом ИТАР-ТАСС заявил первый вице-премьер Автономной Республики Крым Рустам Темиргалиев После заседания Верховного совета, на котором было принято это решение, представители законодательного органа Автономной Республики Крым объявили о нем собравшимся перед зданием людям. Народ это объявление встретил ликованием и криками «Россия!»

  2. Титков еще тот “Плохиш” . Сказал бы круче – не дадут комментария. Сейчас на поверхность выплывет столько говнюков, извините, под видом борцов. Но Ямполь маленький, пуза наглого не спрячешь за высокими словами. “Люди, будьте бдительны”. Это еще Юлиус Фучик сказал, которого фашисты повесили.

  3. http://yampil.info/archives/7666.html Підсумовуючи засідання голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Палагин зазначив, що ситуація в Ямпільському районі спокійна і контрольована

  4. Как Путин скажит так и будит он такие операции проводил не для того что бы какой то народ решал

  5. Ситуация должна и быть такой…Район по сути Банкрот…Все крупные предприятия развалены,дорог нет,сельское хозяйство сводится к сдаче молока частными лицами,инвестиций нет.Кому мы нужны?Ответ напрашивается сам -да никому!Понятно, Янукович был не подарок, его интересовали наши поля и немногочисленные голоса избирателей,так же мы будем нужны и новой власти пошумят в Киеве и успокоятся..Что мы можем дать нашему населению-новые рабочие места,какую-то надежду на светлое будущее -нет,а самое главное это уверенность в завтрашнем дне -этого нет.

Comments are closed.