Переможницею третього щорічного фотоконкурсу «Міс Ямпільчанка» стала Наталія Федченко, яка отримала найбільшу кількість балів за результатами народного голосування. Ямпільчанки Юлія Соломко та Тетяна Тихоненко зайняли відповідно друге та третє місце.

Цього року за перемогу в фотоконкурсі змагались понад двадцять найчарівніших дівчат Ямпільського району, їх фотографії протягом двох місяців публікувались на сторінках районної газети «Голос часу», після чого кожен передплатник цього видання міг проголосувати за вподобану учасницю. Загалом, в голосуванні взяли участь 264 мешканці району, голоси були розподілені наступним чином: Наталя Федченко – 63, Юлія Соломко – 59, Тихоненко Тетяна – 54, за крок до п’єдесталу переможців зупинилась Тетяна Чумак, яка отримала 52 голоси.

– Започатковуючи цей конкурс три роки тому, ми керувалися бажанням ще раз підкреслити, скільки чарівних дівчат мешкає на території нашого Ямпільського району, – зазначив, вітаючи переможниць, директор КП «Медіасвіт Ямпіль» Олександр Соломко. – Судячи з того, скільки дівчат беруть участь в конкурсі, скільки мешканців району приймають участь в голосуванні та обговоренні його результатів, «Міс Ямпільчанка» – найпопулярніший конкурс району, стати переможницею якого дуже престижно.

Переможниці фотоконкурсу були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів.