Під час засідання розширеної колегії обласного УМВС керівництву Ямпільського районного відділу внутрішніх справ було вказано на прорахунки в роботі, – про це повідомляє офіційний сайт  УМВС України в Сумській області.

Були заслухані доповіді начальників міськрайвідділів та структурних підрозділів УМВС області про стан боротьби зі злочинністю в регіонах. Керівникам Ямпільського, Глухівського, Тростянецького, Недригайлівського міськрайвідділів було вказано на прорахунки в роботі. Зажадали активізації службової діяльності і від працівників управлінь по боротьбі з організованою і економічною злочинністю, відділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та кримінальної міліції у справах дітей. Очільникам підрозділів, службова діяльність яких викликала нарікання , були визначені конкретні строки їх усунення. Деякі з них вже сьогодні отримали дисциплінарні стягнення.

У своїй промові до особового складу начальник УМВС Анатолій Річкаль наголосив, що відходить від стандартних критеріїв оцінювання роботи підлеглих:«Оцінка діяльності включатиме в себе не лише показники по боротьбі зі злочинністю, а й співробітництво із громадськістю, підвищення авторитету міліції і довіра до правоохоронця з боку населення на ввіреній йому території. Особливого значення набуває сумлінне виконання обов’язків кожним працівником міліції. Керівники усіх рівнів повинні забезпечити ефективний контроль за дотриманням підлеглими дисципліни і законності, забезпечити повну реєстрацію звернень громадян, їх своєчасний та якісний розгляд. З цією метою керівники повинні виїздити до населених пунктів, зустрічатися з людьми, здійснювати особисті прийоми».

2 thoughts on “Міліції вказали на недоліки в роботі

  1. Наша міліція нас береже….чому закривають очі та не розслідують справи по Воздвиженську? Де комп’ютери зі школи які вкрали пару років тому де розслідування крадіжок на пошті? В магазинах? Чому така пасивність? Чи чекають заяви до прокуратури тоді почнуть бігати?

  2. Люди, корову бідну вбили, голову пастуху пробили, а винуватці за кермом і на волі!? Пробі! За коровою всі стадом підемо!

Comments are closed.