Купити та продати нерухомість в Ямполі та Ямпільському районі стало значно  простіше. Ямпіль.INFO представляє найбільшу базу приватних оголошень з продажу квартир та приватних будинків в нашому регіоні. На сторінці «Нерухомість в Ямполі» вже розміщено понад двадцять пропозицій з продажу нерухомості, оновлення оголошень відбувається щотижнево.

Як користуватись?

База оголошень розміщена у вільному доступі для всієї багатотисячної аудиторії сайту. Кожен читач, який цікавиться ринком нерухомості в Ямпільському районі може перейти за посиланням http://www.yampil.info/archives/category/doshka-ogoloshen/prodayu/neruxomist/page/2 та переглянути всі пропозиції.

Як додати своє оголошення?

Додати своє оголошення з купівлі та продажу нерухомості мають змогу всі бажаючі користувачі сайту. До 1 квітня діє акційна пропозиція, згідно з якою розмістити оголошення можна безкоштовно (за умови розміщення такого ж оголошення в районній газеті «Голос часу»). З 1 квітня – ціна на всі оголошення становить 20 гривень.

2 thoughts on “Нерухомість в Ямполі

  1. Да уж, разместить легко, а купить… Продавцы решили, что это областной центр (это про цены).

  2. Да , дороговато . Очень хочу на лето снять квартиру с дальнейшим выкупом. Но только не понятно , как мне внести оплату за объявление, если я живу в другом городе. Ответте , пожалуйста.

Comments are closed.

error: Content is protected !!