Проблема смітників стоїть перед ямпільчанами не один рік, і чим далі, тим вона стає серйознішою.

Багато вже про це написано і сказано, але ямпільчани наперекір всьому, продовжують жити серед сміття. Як соромно стає за себе, за нас, за владу, в тому числі й за нашу місцеву, коли до нашого містечка приїжджають гості. Адже сміття лежить не тільки біля урн, воно вже всюди: на узбіччі, на тротуарах, в річці й на берегах, посеред лісу. Ми вже звикли до цього і серед щоденних турбот не бачимо, або не хочемо бачити цього.

А на що схожі поля та лісосмуги неподалік Ямполя? Смітників тут настільки багато, що їх важко навіть підрахувати, до того ж щороку їх становиться все більше. Проте великі самітники можна зустріти не лише на околицях міста, але і неподалік багатоповерхових житлових будинків в самому центрі міста.

Така сумна картина говорить про те, що в Ямполі проблемою сміття влада серйозно не займається, або нею займаються неефективно. Так в місті налагоджений регулярний вивіз відходів, але лише з його центральної частини, за засмічення встановлені штрафи, але до відповідальності практично нікого не притягають. Окрім того, в Ямполі немає збірників,  куди сміття можна викинути в будь-який зручний час.

Все це перетворює Ямпіль на один великий суцільний смітник і цьому вже час покласти край.  

6 thoughts on “Весною Ямпіль знову потопає у смітті

  1. И это всё сделали МЫ жители Ямполя
    , а может зелёные человечки ?

  2. Да, это мы сами. Но есть вопросы и к власти, которая не удосужилась создать нормальные условия для вывоза мусора, как у других населённых пунктах.

  3. А если-бы поставили мусорные баки,то и мусора было-бы на много меньше…!!!

  4. Да, это наш образ жизни. Вышел из дому – нагадь! Но, пусть Камчатная вспомнит времена, когда санстанция чуть-ли не каждый месяц штрафовала руководство поссовета за мусорки вокруг Ямполя. И их почти не стало! Хоть раз Цыбулько по этой части наклонили? Мусор, в большинстве, свозят на обочины, в леса и под речки ларечники, владельцы маленьких магазинов. Посмотрите на содержимое помоек! Нереализованные пропавшие и не совсем овощи, бутылки пластмасовые оптом – гадать не надо кто хозяин…

  5. звісно вся ця картина на совісті тих хто викидає сміття але я впевнений, що облаштування селища контейнерами для сміття, вирішить цю проблему на 80%, також зверніть увагу, що на свалищі біля Рудні, висить табличка “Вивіз сміття тільки по талонам”, я вважаю, що така прибуткова організація як “Водолей” може дозволити собі поставити контейнери по всьому селищу…

Comments are closed.