Прокуратурою району протягом 2013 року регулярно проводились перевірки додержання вимог бюджетного законодавства України.

За їх наслідками виявлено в порядку нагляду 2 кримінальні провадження за ст. 366 ч.1 та 191 ч.2 КК України в галузі бюджетного законодавства (об’єднані в одне провадження, спрямовано до суду, постановлено обвинувальний вирок, збитки в сумі 18,5 тис. грн.. стягнуто на користь бюджету); внесено 5 подань про усунення порушень закону, за наслідками розгляду яких 5 службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності за 2013 рік, за результатами розгляду 3 подань упереджено незаконне витрачання бюджетних коштів на суму 125 тис. грн.; заявлено позов в господарський суд в порядку ст..23 ЗУ «Про прокуратуру» щодо стягнення 18,5 тис. грн.. на користь бюджету, який розглянуто, задоволено

Законність витрачання бюджетних коштів і в поточному році перебуває в полі зору прокуратури. Протягом минулого періоду 2014 року також проведено 2 перевірки, за наслідками яких розпочато одне кримінальне провадження, внесено 2 подання про усунення порушень закону, за результатами розгляду одного з них притягнуто до відповідальності 2 службові особи, інше перебуває на розгляді.

 Старший прокурор прокуратури  Ямпільського району

О. П. Камчатний

error: Content is protected !!