Мийка на кухню має бути підібрана під потреби конкретної родини та вписуватися в концепцію інтер’єру. У магазинах представлений широкий асортимент виробів різної форми, розміру та дизайну, що дає змогу експериментувати та підібрати ідеальний варіант під свої фінансові спроможності.

Мийка на кухню: 4 основні правила вибору

мийка на кухнюСпеціалісти у сфері дизайну розробили чотири головних правила, за допомогою яких можна швидко вибрати та купити мийку:

  1. Необхідно визначитися з формою, розміром та способом монтажу мийки. Мийка на кухню має відповідати обсягу вільного місця та бути відповідної форми. За способом встановлення розрізняють врізні та накладні моделі.
  2. Треба правильно визначити кількість чаш. Наприклад, можна замовити мийку з двома чашами.
  3. Велику роль відіграє матеріал виготовлення. Можна недорого придбати вироби з нержавіючої сталі, а от кераміка обійдеться дорожче.
  4. Важливо приділити увагу дизайну. Модель має відповідати основній концепції приміщення, наприклад, сучасному, класичному чи скандинавському стилю.

Інтернет-магазин Leoceramika пропонує клієнтам різноманітні кухонні мийки, вартість яких залежить від зазначених параметрів. Це сантехніка в різних цінових категоріях, але незмінно високої якості.

Які додаткові аспекти варто врахувати під час вибору

кухонні мийкиАби купити мийку на кухню, що буде не лише естетичною, а й практичною та зручною в користуванні, треба додатково звернути увагу на:

  • стійкість до пошкоджень (відколів і подряпин);
  • герметичність монтажу, щоб запобігти протіканню;
  • стійкість до впливу хімічних мийних засобів;
  • простоту догляду.

Ці параметри можуть підвищити ціну мийки, але комфорт та естетична привабливість варті додаткових фінансових витрат.

Чому варто купувати мийку в Leoceramika

Всеукраїнська мережа магазинів «Лео Кераміка» пропонує сучасні мийки для кухні на будь-який смак. Більшість позицій завжди в наявності, тому швидко відправляються зі складу компанії. Клієнти можуть розраховувати на професійне консультування з різних питань. Доставка виконується транспортною компанією «Нова пошта» в усі міста України, зокрема, Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Одесу та Чернівці.

Мийка – незамінний елемент на будь-якій кухні. Завдяки магазину «Лео Кераміка» клієнти мають змогу купити найактуальніші моделі, що вигідно підкреслять унікальність інтер’єру.

error: Content is protected !!