Прокуратурою району в порядку нагляду за додержанням, і застосуванням законів проведено перевірку додержання ПП Дідух В.В. вимог ЗУ « Про охорону навколишнього природного середовища» та ЗУ « Про охорону атмосферного повітря»

Встановлено, що ФОП Дідух В.В. на території Ямпільської селищної ради в порушення вимог Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” та Закону України “Про охорону атмосферного повітря” здійснює виробництво древесного вугілля без забезпечення заходів для очищення викидів, чим забруднює атмосферне повітря внаслідок утворення в ньому забруднюючих речовин у концентрації, яка перевищує нормативи якості та рівні природного вмісту та створює небезпеку для здоров’я людей і для довкілля.

За наслідками перевірки прокурором 11.02.2014 року до ЄРДР за № 4201420029000009 внесено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 241 КК України.

По кримінальному провадженню здійснюється досудове розслідування слідчим СВ Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області.

Прокурор Ямпільського району радник юстиції

Р.Г. Ситник