Презентовано FloridaMan — гру на основі відомого мему

Florida Man — мем 2013 року, заснований на добірках незвичайних новинних історій зі штату. Його популярність стала настільки великою, що навіть розробники азартних ігор звернули свою увагу. Це буде слот у стилі попкультури. Він виділяється усім, від стилізованої презентації графічних об’єктів до безперервного меланхолійного саундтреку. Цей гральний автомат є більш експериментальним ніж інші тайтли розробника. 

Бонуси від чоловіка з Флориди та інші опції

Відеослот пропонує стандартні функції каскадів та множників. Вони часто зустрічаються у тайтлах Elslots. Крім того, тут гравці можуть активувати:

  • таємничі розділення;
  • атаку FloridaMan;
  • вайлди у в’язниці;
  • фріспіни;
  • опцію “Болотна лихоманка”.

Крім того, існує можливість самостійно купувати бонусні раунди. 

Зап-риль розташований над основною сіткою. Він може показувати звичайні символи для створення виграшних комбінацій із зображеннями на основних барабанах. Центральні 2 позиції у ньому не містять символів і називаються дикою в’язницею. Саме туди збираються невикористані вайлди. Крім звичайних іконок, на ньому можуть з’являтися символи множників, що збільшують виграші. 

У будь-який момент під час основної або бонусної гри можуть з’являтися таємничі розділення, які розширюють барабан на 2 або 3 позиції символів, після чого розкривають однакові випадкові іконки. Розширені барабани скидаються між спінами.

Функція атака FloridaMan активується в будь-який момент гри. Після завершення спіну випадкова кількість символів високої вартості перетворюється на вайлди для наступного обертання. Якщо вайлд не створює виграшної комбінації, його збирають у дику в’язницю. В основній грі випадковим чином під час будь-якого наступного платного спіну вони можуть бути випущені на барабани.

Раунд фріспінів активується, коли випадає мінімум 3 скатери. Перед початком гравці можуть вибрати між колесом збору або колесом ризику. Перше надає рандомну кількість безкоштовних спінів і стартових способів виграшу. Друге ж пропонує можливість покращити фріспіни до вищих рівнів із більшою кількістю спінів та стартових способів, але також існує ризик втратити фріспіни. Тут шанси у всіх гемблерів становлять 50/50.

Під час раунду безкоштовних спінів всі зібрані вайоли випускаються з дикої в’язниці під час останнього обертання. Крім того, рандомно може активуватися режим болотної лихоманки, який додає +2 додаткових безкоштовних спіни та підвищує ймовірність активації атаки FloridaMan під час кожного наступного спіну.

Додаткові відомості для гравців

Однією з особливостей гри є нижній набір звичайних рилів та верхній зап-риль. Гральне поле складається з 6 барабанів та 3 рядів за замовчуванням. Всього гравцям пропонується 2,304 способи виграшу. Цей слот є середньоволатильним зі стандартним RTP у 96%. Крім того, всі поточні винагороди на екрані зберігаються на рівнях ставок. Активація Ante Bet з екрана Xpress подвоює шанс на отримання фріспінів.

Система каскадів видаляє виграшні символи з барабанів, замінюючи їх новими. Символи виплат тут включають ранги карт від 10 до Короля, морську істоту, фламінго та дикого кита, 3 міські сцени. FloridaMan зображений на вайлді, який замінює усі символи на ігровому полі, крім скатерів.

error: Content is protected !!