Slovenian Railways запустила новий залізничний маршрут: які країни охоплює та скільки коштує

21 травня, словенська залізнична компанія Slovenian Railways оголосила про впровадження нового маршруту. Швидкий потяг охоплюватиме кілька європейських країн: Хорватію, Словенію та Італію. При цьому зазначається, що він курсуватиме через вісім міст, які знаходяться на узбережжі Адріатичного моря.

Подорож туристичними локаціями триватиме всього дві години та коштуватиме до 8 євро з одного пасажира. І це вартість поїздки в один бік. Щобільше, у компанії відповідний маршрут назвали сезонним тому, що він діятиме лише до 30 вересня. А, щоб не сумувати під час поїздки, можна завітати до VIP казино, яке пропонує безкоштовні онлайн-слоти на будь-який смак.

Економний вибір для шанувальників швидкої та безпечної дороги

Для українців, які перебувають за кордоном, потяг від Slovenian Railways є не поганим варіантом заощадити на поїздках між країнами. І взагалі, ним можуть скористатися будь-які мешканці держав, через які він курсує. Окремою перевагою рейсу є його графік:

  • Ранковий: з передмістя італійського Трієста (7:50 ранку) до хорватської Рієки (9:54);
  • Вечірній зворотний рейс здійснюється з портового міста Хорватії о 18:25 і прибуває до кінцевої станції в Італії о 20:40.

Подібні подорожі можуть зацікавити людей, які прагнуть провести незабутній вікенд у Європі. Цей потяг курсує щодня, тому така можливість є досить реальною. Ба більше вартість поїздки в один бік становить лише 8 євро. Тому, один вояж можливо розтягнути з можливістю перебування у кожній країні протягом доби. 

Локації, у яких зупиняється потяг

Вперше, подібний залізничний маршрут існував за часів Австро-Угорської імперії. Тобто, йому приблизно 150 років, тому нове – це добре забуте старе. Сучасна його версія здатна охопити вісім популярних міст з трьох країн ЄС протягом двох годин. І, хоча наразі цей маршрут зробили сезонним, надалі Slovenian Railways сподівається надати йому постійний статус. 

Таким чином, почати подорож можна Трієсту (Італія), де є безліч прибережних палаців та закладів харчування у модерному стилі. Тоді, завдяки потягу, можна дістатися Словенії. Зокрема, якщо людина полюбляє дивитися на гарні природні краєвиди, в Ілірській Бистриці можна орендувати електричний велосипед та, об’їхати безліч місцевих локацій. І насамкінець, потяг прямує до Хорватії, де також можна незабутньо провести час. 

error: Content is protected !!