Цими вихідними майже п’ятдесят свідомих ямпільчан взяли участь в масштабному суботнику по впорядкуванню залізничної зупинки «Івотка», який був організований молодіжною організацією «Молодь Ямпільщини».

О 11 годині ранку на головній залізничній зупинці Ямполя було людно. «Озброєні» граблями, лопатами і сміттєвими мішками люди з ентузіазмом наводили чистоту. Сміття збирали і вивозили тоннами, в першу чергу навели порядок вздовж платформи, потім вирубали чагарники, які росли поруч. Окрім того, учасники суботнику встановили чотири лавки для очікування електропоїздів.

– Ми вирішили не скаржитись на безлад, а самі вийшли, щоб навести порядок на  залізничній зупинці, якою всі ми так часто користуємось, – говорить голова молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» Олександр Соломко. – Приємно, що на наш заклик відгукнулось чимало ямпільчан, люди наглядно продемонстрували, що хочуть бачити Ямпіль чистим і готові робити все для цього.

Поруч з активістами молодіжних організацій працювали і люди старшого віку. Серед інших активно долучились до суботнику настоятель Свято-Георгіївського храму отець Микола, депутат районної ради Святослав Беспалий, заступник селищного голови Юрій Кучернос та начальник станції “Янпіль” Володимир Алексенко. Ці відомі в Ямполі люди декілька годин працювали разом з молоддю та продемонстрували іншим ямпільчанам гідний приклад.

Учасники суботнику переконані, що їх праця не мине даремно, адже відбулось не просто прибирання, був проведений повноцінний благоустрій платформи. Були вирізані кущі, які влітку заважали рухатись пасажирам, прибрані сухі дерева та багаторічні смітники. А головне, були встановлені лавки, які дозволять ямпільчанам комфортно очікувати електропоїзди.

В молодіжній організації «Молодь Ямпільщини» стверджують, що суботник на «Івотці» – це не разовий захід, в Ямполі чимало місць, за які організація взяла відповідальність. Зокрема, активісти «Молоді Ямпільщини» вже декілька років доглядають за територію біля мосту через річку Студенок.  Тож, вже наступної суботи організація проведе черговий суботник в новому громадському місці. 

4 thoughts on “Ямпільчани вийшли на суботник

  1. Да, ребята большие молодцы!!! Но наши жители, которые сделали мусорку с лесополосы, нету слов… Если бы хотя бы один заплатил хороший штраф, другие может бы подумали.

  2. Молодцы ребята!!!Еще и залізничникам нос утерли они у нас самые бедные……

Comments are closed.