У наш час все більше людей стикаються з необхідністю організувати якісний догляд за літніми родичами. Одним із популярних варіантів є розміщення у будинку престарілих. Вибір такого закладу повинен бути відповідальним і ретельним, оскільки від цього залежить не лише комфорт, а й здоров’я ваших близьких. Одним із відомих закладів на ринку є будинок престарілих “Срібний Вік”. У цій статті ми розглянемо, які послуги пропонує цей дім престарілих, а також детально проаналізуємо питання ціни.

Послуги, що пропонуються будинком престарілих “Срібний Вік”

Будинок престарілих “Срібний Вік” пропонує широкий спектр послуг для забезпечення комфорту та благополуччя своїх мешканців. Серед основних послуг можна виділити:

 1. Цілодобовий медичний догляд. Кваліфіковані медичні працівники забезпечують постійний моніторинг стану здоров’я мешканців, надають необхідну медичну допомогу та консультації.
 2. Реабілітаційні програми. Для мешканців, які потребують відновлення після операцій чи захворювань, пропонуються спеціальні програми реабілітації.
 3. Догляд за особами з деменцією та іншими когнітивними порушеннями. Спеціально навчений персонал надає підтримку та допомогу людям із розладами пам’яті.
 4. Організація дозвілля. У будинку престарілих “Срібний Вік” проводяться різноманітні культурні та розважальні заходи, що сприяють активному та цікавому проведенню часу.
 5. Спеціалізоване харчування. Розроблене меню відповідає дієтичним потребам мешканців і сприяє підтримці їх здоров’я.
 6. Психологічна підтримка. Психологи надають консультації та допомогу для поліпшення емоційного стану мешканців.

Ціни на послуги будинку престарілих “Срібний Вік”

Вартість послуг у будинку престарілих “Срібний Вік” залежить від декількох факторів, серед яких рівень необхідної медичної допомоги, стан здоров’я мешканця, тривалість перебування та тип номера. Ось основні аспекти, які впливають на формування ціни:

 1. Тип проживання. У будинку престарілих пропонуються різні типи номерів: одномісні, двомісні та загальні палати. Одномісні номери забезпечують більшу приватність та комфорт, проте їх вартість зазвичай вища.
 2. Медичний догляд. Чим більшої медичної допомоги потребує мешканець, тим вищою буде ціна. Наприклад, догляд за особами з важкими захворюваннями або постійний моніторинг стану здоров’я потребують додаткових витрат.
 3. Тривалість перебування. Довготривале перебування зазвичай коштує дешевше в перерахунку на місяць, ніж короткострокове. Багато будинків престарілих пропонують знижки на тривале проживання.
 4. Додаткові послуги. Це можуть бути реабілітаційні програми, спеціалізоване харчування, участь у культурних заходах та інші послуги, що можуть впливати на кінцеву вартість.

Середні ціни в будинку престарілих “Срібний Вік”

Зазначимо, що ціни можуть варіюватися в залежності від конкретних потреб мешканця та умов проживання. У середньому, вартість проживання у будинку престарілих “Срібний Вік” коливається в межах від 15 000 до 30 000 гривень на місяць. Одномісні номери та послуги підвищеного рівня комфорту можуть коштувати дорожче, тоді як загальні палати з базовим набором послуг доступні за нижчою ціною.

Як обрати дім престарілих

При виборі будинку престарілих варто звернути увагу на кілька важливих аспектів:

 1. Репутація закладу. Досліджуйте відгуки та рекомендації, дізнайтеся про досвід інших родин.
 2. Умови проживання. Оцініть умови проживання, медичний догляд та додаткові послуги, що пропонуються.
 3. Кваліфікація персоналу. Переконайтеся, що персонал має необхідну кваліфікацію та досвід для надання високоякісної допомоги.
 4. Локація. Розташування будинку престарілих також має значення, особливо якщо ви плануєте часто відвідувати своїх родичів.

Будинок престарілих “Срібний Вік” пропонує широкий спектр послуг та комфортні умови для літніх людей, забезпечуючи їх належний догляд і підтримку. Вибір цього закладу може стати оптимальним рішенням для тих, хто шукає надійний та професійний догляд для своїх близьких.

Звертаючись до будинку престарілих “Срібний Вік”, ви можете бути впевнені в тому, що ваші родичі отримають необхідну допомогу та підтримку, а також зможуть насолоджуватися комфортним та безпечним проживанням.

error: Content is protected !!