Вступна кампанія-2014 триватиме з 1 по 31 липня. З кількістю випускників на Сумщині ситуація – не критична. Цього року вступати до вишів готові на 10% більше дітей, ніж минулоріч, – повідомляє СОДТРК
Близько чотирьох тисяч дітей пройшли пробне ЗНО у березні. Основне ж рейтингове оцінювання знань триватиме з 3 по 27 червня. У переліку – 11 навчальних предметів. Школярі Сумщини люблять точні науки і вступатимуть, здебільшого, до українських вишів. Про це свідчать обрані ними шкільні дисципліни: майже вісім тисяч обрали українську мову й літературу, п’ять тисяч – математику, і лише п’ятеро зголосились на тести з французької мови.
Шкільний атестат цього року оцінюватимуть за 12-бальною шкалою. Норму про 70 додаткових балів за особливі інтелектуальні здібності пропонують із правил прийому вилучити. А кількість місць державного замовлення, як запевняють у Міністерстві освіти і науки, зменшувати не будуть. А ще, у зв’язку з анексією Криму, спростили процедуру переведення студентів з кримських вишів до інших навчальних закладів на материковій Україні.