Ямпільські освітяни звернулись до меценатів за допомогою. Просять допомогти у придбанні парт для першокласників.

У період навчання дитини у першому класі важливе значення має успішність адаптаційного періоду. Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до навчання забезпечуватиме їй благополучний розвиток, успішне навчання та виховання. Сприятливе середовище складається не лише із психоемоційних умов, але і з забезпечення належних умов для навчання, вимоги щодо яких встановлено Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.

У 2014 році з метою поліпшення умов для організації навчально-виховного процесу та збереження здоров’я учнів початкових класів Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення акції «Першокласникам – нові парти».

Відділ освіти Ямпільської райдержадміністрації звертається до органів місцевого самоврядування, спонсорів та меценатів, батьків, до всіх небайдужих людей з проханням підтримати акцію «Першокласникам – нові парти» та придбати парти для шкіл за місцем проживання.