Корпорація Майкрософт протягом 12 років надавала підтримку для Windows XP. І з 8 квітня 2014 припиняється технічна підтримка Windows XP і випуск автоматичних оновлень, які підвищують захист комп’ютера.

Також з цього дня користувач більше не зможе завантажити програму Microsoft Security Essentials для Windows XP. Якщо продовжити використовувати Windows XP після закінчення підтримки то, комп’ютер може стати вразливим для вірусів і інших погроз безпеці.

Спеціально з цієї нагоди розробники випустили зворушливе відео, яке розповідає про те, чого змогли домогтися користувачі разом з Windows XP. Наприкінці ролика, Microsoft закликає перейти зі старою версією операційної системи, на більш нову Windows 8.1.

Крім того, на сайті Microsoft відкрився промо-розділ про завершення підтримки Windows XP-happywinday.com із забавним роликом на головній сторінці.

Операційна система Windows XP вийшла 25 жовтня 2001 і до цих пір є однією з найпоширеніших ОС у світі – вона знаходиться на другому місці, поступаючись тільки Windows 7. Згідно з даними NetMarketShare на березень 2014 року, в світі все ще більше чверті (27,69%) всіх комп’ютерів працюють на Windows XP.

Джерело:  http://regionews.sumy.ua/node/29669