У зв’язку із тим, що всі кошти виділені державою році для житлово-комунального господарства були перераховані на оборону країни, капітальних робіт у цій галузі у поточному цьому році буде дуже мало, а можливо навіть і взагалі не буде. Про це на брифінгу повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Микола ВОЙТЕНКО.

«У цьому році від міністерства України були підготовані серйозні житлово-комунальні програми, кошти на які були виділені з державного бюджету: 200 млн. грн. на капітальний ремонт ліфтів, 200 млн. грн. на водопровідно-каналізаційне господарство, що передбачає будівництво водогонів, реконструкцію очисних споруд та 100 млн. грн. – на освітлення населених пунктів. Нажаль всі виділені гроші були зняті з бюджету і перекинуті на міністерство оборони», – зауважив Микола Войтенко.

За словами посадовця, у зв’язку з відсутністю коштів залишається лише одна надія, що буде змінена тарифна політика і підприємства житлово-комунального господарства отримають додаткові кошти.

«Додаткових коштів, які є надія отримати, будуть використані в рамках підготовки до нового осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. Завдяки їм, з’явиться можливість провести певні роботи по тим напрямкам, де ситуація дуже критична: водопровідно-каналізаційне господарство, очисні споруди, заміна теплових мереж і т.д.», – зазначив Микола Войтенко.