Жителі Сумщини, які були мобілізовані для військової служби, отримуватимуть зарплату контрактників, зокрема, солдатам обіцяють близько 2 тисяч гривень, сержантам – близько 3 тисяч гривень, офіцерському складу – близько 4 тисяч гривень за місяць. Про це повідомив заступник Сумського обласного військового комісара Олег СКИЧКО.
«У змінах до Закону про мобілізацію чітко регламентується грошове забезпечення осіб, які прийшли на службу до армії. Ними передбачено, що розмір виплат мобілізованим громадянам такий же, як і у військовослужбовців-контрактників та залежить, перш за все, від військового звання»,- пояснив заступник Сумського обласного військового комісара.
За його словами, нині на Сумщині мобілізовано близько чотирьох тисяч осіб – це люди, які вже служили в українському війську, зокрема, 70% це – солдати та сержанти, решта – офіцерський склад.
«Зараз ситуація в регіоні стабільна. Обласний військовий комісаріат повністю виконує поставлені завдання щодо проведення мобілізації та укомплектування військових частин. На щастя, таких проблем, як у Харкові, Луганську та Донецьку, на Сумщині немає», – підкреслив Олег Скичко.
Розрахунок із захисниками країни здійснюватиметься по завершенню мобілізації за пред’явленням попередньо виданої довідки.

RegioNews.Sumy

3 thoughts on “Мобілізованим сумчанам платитимуть за службу від 2 до 4 тисяч гривень в місяць

    1. написано же:
      “У змінах до Закону про мобілізацію чітко регламентується грошове забезпечення осіб, які прийшли на службу до армії.”

  1. В законе можно написать что угодно, хоть по миллиарду каждому. А платить чем? Недели 2 до дефолта осталось. Разьве что напечатать деньги как уже сделали раньше, только в этом случае и курс гривны увеличится и инфляция ещё больше чем сейчас.

Comments are closed.