Скандалом та штовханиною завершилося представлення нового голови районної держадміністрації на Сумщині. Близько сотні невдоволених людей зібралися під стінами адмінбудівлі в містечку Буринь та влаштували гарячий прийом і новому голові району, і очільнику області, який приїхав того представляти, – йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В облозі фермерів та підприємців опинився очільник Сумської області. Він приїхав знайомити жителів Бурині з новим керівником району. Але його, виявляється, добре знають за кількома кримінальними провадженнями.
Натомість, новий голова райадміністрації Віктор ЛАДУХА звинувачення відкидає. Каже, що справи проти нього сфабриковані. Очільник області пообіцяв, якщо Ладуха схибить, то прикривати його не буде. Для змін в районі дає два місяці.
Утім, обіцянки та вмовляння на людей не діють, очільник області ще сподівається виконати місію, з якою приїхав. Його блокують чи не на кожному поверсі й засипають запитаннями й проханнями відтермінувати представлення. Найбільше людей обурює те, що призначили їм голову райради без обговорення. Ні революційні гасла, ні виконання гімну нічого не змінили.
Попри невдоволення людей та фактично зірвану офіційну частину представлення, дослухатися до думки розбурханого натовпу не стали ані очільник області, ані новопризначений голова РДА. Під вигуки “Ганьба!” він попрямував до свого кабінету виконувати службові обов’язки.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/node/29927

2 thoughts on “На Сумщині новому голові Буринської РДА влаштували гарячий прийом

  1. Интересно, конечно, что там на Бурыни. Но говорят в Ямполе на днях в маске мажор чуть пол-кафе людей не перестрелял. Милиция аж через полчаса после вызова прибыла. Прикроют по тихому. Дело, конечно, а не стрелка…

    1. да ну что вы) в Украине же всё в отлично как утверждают СМИ, только сепаратисты-террористы мешают.

Comments are closed.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com