У Сумській області копають вздовж українсько-російського кордону рів завширшки 4 метри і завглибшки 2 метри. Він має стати перешкодою для переміщення російської військової техніки на українську територію. Про це повідомив голова Сумської обласної державної адміністрації Володимир Шульга. За його словами, на сьогодні довжина рову становить близько 20 км.

Прикордонники Сумського прикордонного загону працюють у посиленому режимі. Зокрема, при управлінні загону створено координаційний штаб, завданням якого є забезпечення діяльності військових формувань та правоохоронних органів, пов’язаної із захистом державного кордону України. До новоствореного штабу увійшли прикордонники, співробітники СБУ, МВС, військовослужбовці ЗС України та працівники прокуратури Сумської області.

Долучаються до охоронних заходів і загони самооборони: протягом останніх днів на усіх підступах до міста Суми почали з’являтися блок-пости, зведені силами активістів. Вони обладнуються засобами освітлення, встановлюється цілодобове чергування. Головна мета – забезпечите оперативне реагування у випадку загрози вторгнення.

За словами Володимира Шульги, сьогодні суспільно-політична ситуація на Сумщині контрольована, немає «зелених чоловічків» і російських триколорів над адмінбудівлями. Час від часу правоохоронці локалізують спроби окремих осіб дестабілізувати ситуацію: переважно йдеться про громадян РФ, які прибули в Україну під виглядом мирних громадян, але насправді мають на меті сприяти розколу української держави. Так, сумські прикордонники уже неодноразово перешкоджали провезенню на територію області агітаційних матеріалів антиукраїнського змісту.

Що ж стосується настроїв самих мешканців, то, за оцінками соціологів, близько 90% жителів Сумщини виступають за унітарність України та засуджують агресію з боку РФ. У тому числі це стосується і північних районів області, де проживає переважно російськомовне населення.

http://www.day.kiev.ua/

2 thoughts on “Сумщина відгородилася від РФ чотирьохметровим ровом

  1. ров ? а зачем ? преодолеть это препятствии элементарно .
    .

Comments are closed.