Цього року Великдень у Ямполі відзначається по-особливому: великодніми символами прикрасили одне з дерев в центральній частині міста. Неподалік Спасо-Преображенського храму діти обвішали гілочки дерева власноручно зробленими писанками та крашанками.

Нову великодню традицію в Ямполі започаткували молодіжні організації «Молодь Ямпільщини» та «БлагоДія», ідею підтримали настоятелі обох ямпільських храмів: отець Микола та отець Іоан. Найактивніше до заходу долучились учні початкових класів Ямпільcької загальноосвітньої школи №2, дітлахи готували писанки на уроках, а сьогодні всі разом весело прикрашали дерево.

Перед заходом юні ямпільчани поспілкувались з настоятелем Свято-Георгіївського храму отцем Миколою та настоятелем Спасо-Преображенського храму отцем Іоаном. Священнослужителі розповіли їм про історію Великодня та його значення в житті кожного православного християнина, відповіли на численні запитання дітей.  

Зроблене дітьми Великоднє дерево вже привернуло увагу ямпільчан, які з задоволенням його розглядають та фотографуються на його фоні. Організатори заходу запрошують всіх ямпільчан приєднатися до акції та сподіваються, що ця традиція не тільки збережеться в Ямполі і вже наступного року стане більш масовою.