Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Липово-Долинську та Ямпільську ЦРЛ на 6,8 тис.грн., кожну з них, за зловживання монопольним (домінуючим) становищем. Про це повідомили у пресс-службі відомства, – повідомляє RegioNews.

Лікарні, діючи на ринках послуг з проведення обов’язкових профілактичних наркологічних та обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, безпідставно стягували із громадян повну оплату за проведення огляду за кожний другий (третій) бланк сертифікату (довідки) відповідної форми, при тому що останні у цьому випадку мали оплачувати лише вартість бланку сертифікату (довідки) відповідної форми, а не повну вартість медогляду.

У ході розгляду справ лікарні визнали вчинення порушень, при цьому Липово-Долинська ЦРЛ вже припинила їх, а Ямпільська ЦРЛ зобов’язалась припинити, що і було враховано адміністративною колегією при визначенні розміру штрафних санкцій.

2 thoughts on “Лікарі незаконно «стягували» з людей гроші

  1. Каждый день в ЦРБ обирают больных. Под любым предлогом. Внаглую. И это новость? Сдохнуть теперь очень дорого. И в радость для врача… Печально.

Comments are closed.