25 квітня ми мали чудову нагоду доторкнутись до світу чарівного мистецтва вокалу. Ямполь приймав районний дитячий фестиваль – конкурс виконавців сучасної естрадної пісні “Чарівний ключик“, організаторами якого стали районні відділи культури та освіти.

Цей конкурс вже став для багатьох улюбленим. Він, як і в попередні роки продовжує шукати серед юнацтва району не відкриті поки таланти, продовжує виводити їх на велику сцену, вчить боротися за перемогу і досягати висот у творчості.

Цього року переможцями фестивалю – конкурсу “Чарівний ключик“ стали: 1 молодша вікова група – Кульша Ангеліна (РЦДЮТ, ДружбівськаЗОШ№2),  2 молодша вікова група – Горбач Олеся (РЦДЮТ, Свейська спеціалізована школа №2), середня вікова група – Петрикова Єлизавета РЦДЮТ, ІмшанськаЗОШ), старша вікова група – Дещенко Валерія (ДМШ, Ямпільська ЗОШ№2).

1 thought on ““Чарівний ключик”

  1. Вельмишановне журі!
    Чому перші місця були дані лише учням РЦДЮТ? Невже викладачі-професіонали музиканти гірше підготували своїх вихованців? Адже конкурс вокальний і на першому плані, на мою думку, повинні були враховуватись правильність інтонування і виконання, а не «художня самодіяльність»!
    Чому не було в журі представників музичної школи?
    Пропоную на наступні конкурси запросити до складу журі незалежну комісію (вокалістів з іншого району).

Comments are closed.