Більше тридцяти ямпільських юнаків і дівчат взяли участь у традиційному щорічному військово-патріотичному поході молодіжної організації «Молодь Ямпільщини».

Захід проходив з 1 по 3 травня. Цього року учасники походу змагалися у силі та витривалості під час військово-тактичної гри «Зірниця» в лісах, що знаходяться поблизу Чижикового хутора.

Похід розпочався з 15-ти кілометрового фут-квесту, під час якого учасники долали маршрут орієнтуючись по карті, паралельно виконуючи військово-тактичні завдання. Далі всіх чекала захоплююча воєнізована гра «Зірниця». Учасники були поділені на загони, які вели між собою «бойові дії» протягом трьох діб.

«Війна» розпочалась з розвідувальної операції, коли загони протягом декількох годин розшукували в лісі ворожі табори. Після виявлення останніх і розпочались безпосередні «бойові дії», сенс яких полягав у захопленні прапору ворожого загону.

1.jpg

– Наша організація займається військово-патріотичною роботою з ямпільською молоддю вже п’ятий рік поспіль, – говорить голова молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» Олександр Соломко. – За цей час нам вдалось провести понад двадцять військово-патріотичних походів в різні місця Ямпільського району, в них взяли участь вже декілька сотень учасників. Таким чином ми прагнемо виховати у молоді почуття патріотизму, любові до Батьківщини та свого рідного краю. Хочемо відволікти дітей від комп’ютерів, залучивши їх до занять спортом та туризмом.

Захід виявився вдалим, всі учасники повернулись додому задоволеними і ще тривалий час ділились з друзями враженнями від захоплюючих пригод, з якими їм довелось зустрітись в поході.