Сьогодні на базі Ямпільської ЗОШ №2 пройшли змагання з легкої атлетики серед шкільної молоді району. В спортивному заході взяли участь 14 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. В загальнокомандному заліку в першій групі (міські школи) перше місце посіли спортсмени Свеської спеціалізованої школи №2 – «ліцей», а серед команд другої групи (сільські школи) перемогу здобули вихованці Шатрищенського НВК.

UYoRnaz66yE.jpg

Вчора закінчились футбольні змагання дитячо-юнацької ліги області з футболу в старшій віковій групі. У фінальному турі, який відбувся в м Дружба, ямпільчани зіграли внічию зі своїми однолітками з м Шостка. Вівши протягом всього матчу з рахунком 1:0, ямпільчани на другій доданій хвилині матчу порушили правила і з пенальті отримали гол в свої ворота.

Ця нічия  вивела ямпільських юних футболістів  на третє місце. Перше посіли футболісти з м. Конотоп, друге – за спортсменами з м Шостка.

Гравці молодшої вікової групи проведуть свій останній матч турніру в суботу, де в смт Ямпіль зустрінуться з командою міста Шостка.

getImage (1).jpg
На чемпіонаті  Сумської області з боксу (в віковій групі 1998-1999рік народження) добре виступили вихованці СК “Дружба” (тренер О. Симоненко). В ваговій категорії до 54 кг чемпіоном цих змагань став Дмитро Кашук. В командному заліку наші спортсмени посіли четверте місце.

А в місті Умані на чемпіонаті України з боксу в ваговій категорії до 60 кг  третє місце виборов ще один представник  СК “Дружба” Дмитро Симоненко.