В райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» з лідерами районних осередків політичних партій, громадських організацій з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

Обговоривши ситуацію в районі, учасники «круглого столу» підписали Меморандум в якому домовились про належне забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час виборчого процесу, вжиття організаційних заходів щодо проведення чесних і прозорих виборів Президента України 25 травня 2014 року, а також недопущення дестабілізації обстановки на території району під час святкування 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 

1 thought on “У пошуках політичних компромісів

  1. Доброго дня вам, ямпільчани!
    Частенько читаю новини на вашому сайті про життя міста і жителів.
    Ось дивлюсь на фото і дивуюсь зі смутком в душі: засідання лідерів та керівників – це ж актив людської спільноти, це ж так би мовити обличчя району, це ж вони представляють інтереси своїх односельців і мають бути для них прикладом. Сидить на засіданні чоловік і на фото видно, що не дуже уважно слухає, а може і взагалі спить. Цей чоловік навіть не спромігся роздягнутись, прийшовши на засідання, так ніби заскочив на секунду, чи випадково потрапив сюди, чи може йому байдуже на інших людей і поваги до присутніх в нього нема. Така людина хіба може бути лідером? Який приклад вона подає своїм же односельцям? І такі люди приймають участь у керівництві державою!!!!

Comments are closed.