Люди масово скаржаться на соціологічне опитування, яке напередодні президентських виборів проводиться на території  Ямпільського району.

«Соціологи» ходять по домівках, записують ім’я та прізвище проживаючих та закликають відповісти за кого вони мають намір проголосувати 25 травня. Якщо проживаючий відмовляється відповісти – навпроти його прізвища робиться відповідна відмітка.

Такі тривожні повідомлення протягом тижня надходили з Дружби, Ямполя та Свеси. Люди обурені та налякані такими діями соціологів, адже відповідно до законодавства вибори є таємними і будь-які спроби контролювати голосування виборців є незаконними.  Ямпільчан турбує для кого і навіщо збираються їх дані, деякі навіть заявили, що через це вирішили взагалі не ходити на вибори.

Дивне соціологічне опитування насправді викликає багато запитань, адже зазвичай соціологічні служби не цікавляться іменами та прізвищами респондентів, вони використовують лише загальні дані про них (вік, стать, освіта). Більше того, люди, які ходять по домівках, відмовляються відповісти, якою соціологічною службою проводиться дане опитування. Проте, окремі ямпільчани помітили, що ці люди паралельно розповсюджують агітаційну продукцію кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко. Щоправда, можливо це лише збіг обставин. 

2 thoughts on “В Ямполі люди обурені роботою «соціологів»

  1. Как цыганам – дайте хлебушка – и под зад! Хотя они сами нарисуют нужные цифры. А фамилии требуют для большей достоверности. Голосуйте по зову сердца. А сердце принадлежит лбимым. Семье, детям. Украине.

  2. Очередной «креатив» от ямпольских БЮТовцов. На прошлых выборах эти великие «политики» ходили по домам членов избирательных комиссий и угрожали, теперь решили зайти к каждому из нас. Предлагаю ямпольчанам сразу вызывать милицию, или обращаться в суд, прокуратуру за попытку нарушения тайны голосования.
    А вообще, если честно, надоели эти грязные игры, которые ведёт эта политическая сила в Ямполе.

Comments are closed.