Уродженець Ямпільського району, боєць спецпідрозділу СБУ «Альфа» Андрій Резнік, який був поранений в ході антитерористичної операції під Слов’янськом, продовжує важку боротьбу за життя.

Того злощасного дня група Андрія потрапила під мінометний обстріл, військовослужбовцям довелось ризикуючи життям відстоювати інтереси Вітчизни. В ході запеклого бою прицільний постріл терориста влучив в нашого земляка, завдавши йому тяжких поранень.

Ця страшна новина вразила мешканців району, особливо тих з них, які особисто знали Андрія. Мало хто міг повірити, що події в «далекому» Словянську відбуваються насправді так близько, що від війни вже страждають наші друзі та знайомі.

Андрій Резнік досить відома особистість на Ямпільщині, він професійний спортсмен, Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної України з панкратіону, чемпіон світу, чемпіон Європи, срібний призер Всесвітніх ігор з єдиноборств, багаторазовий чемпіон України. Проте багатьом він відомий просто, як порядний хлопець, справжній друг та вірний товариш. Колись він займався в рідній Дружбі боксом, пізніше, навчаючись в Сумському педагогічному університеті захопився панкратіоном. Саме там він і здобув левову частину своїх перемог, проте повертаючись в рідне місто, він залишався таким же простим хлопцем, товариським, відкритим і доброзичливим.

– Він завжди вирізнявся цілеспрямованістю, віддавався спорту на повну, – говорить перший тренер Андрія Резніка Олексій Котляров. – Ніколи не мав шкідливих звичок, навпаки,був справжнім кумиром для місцевих дітлахів, адже досягнувши всього в спорті, він не забував тренувати молодих спортсменів. Постійно заходив в спортзал, приїздив і підтримував хлопців на змаганнях. Ті його люблять та поважають.

Кілька років тому він ще й став співзасновником Дружбівського військово-спортивного клубу «Доблесть» і безкорисно витрачав чимало часу на роботу з молоддю, навчаючи їх патріотизму та любові до рідної Батьківщини.

На жаль, так склалось, що сьогодні допомога потрібна самому Андрію. Він досі в лікарні і хоча лікарі констатують, що його стан змінився з критичного на стабільно важкий, значних покращень поки що немає. У хлопця дуже важкі поранення, пошкоджено багато внутрішніх органів. Єдине, що може його врятувати – це лікування за кордоном, але на це потрібно дуже багато коштів. 

Дізнавшись про поранення Андрія його друзі та знайомі організували збір коштів на лікування, Федерація панкратіону навіть виступила зі зверненням по телебаченню, значну суму перерахували і мешканці нашого району. В результаті вже в перші дні була зібрана серйозна сума, але і її поки що недостатньо. Тож, звертаємось до всіх небайдужих людей по-можливості допомогти в лікуванні Андрія, кошти найкраще перераховувати на рахунок матері Резнік Лідії Петрівни 4149 4978 0232 6985 (кошти з інших раніше оголошених рахунків все рівно будуть перераховані на цей).