19 травня через холодний атмосферний фронт, який прийшов на Сумщину з західних регіонів країни, на більшій частині території області спостерігалось різке погіршення погодних умов – грози, місцями зливові дощі, сильний поривчастий вітер, швидкість якого досягала 16-21 м/с (по м.Суми – 17 м/с). Про це повідомляє управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

До Охтирської центральної районної лікарні о 20:45 госпіталізували 72-річну жительку с.Іванівка Великописарівського району з численними травмами різного ступеню важкості. Жінка постраждала на власному подвір’ї внаслідок падіння дерева. Її стан здоров’я лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Через негоду було знеструмлено 66 трансформаторних підстанцій, 10 кВт підстанцій: 2 повністю, 5 частково. Внаслідок відключення, 18 населених пунктів (найбільше в Охтирському та Роменському районах) залишились без електропостачання.

На місці працюють аварійні бригади районних електромереж. Відновлювальні роботи тривають.

Рятувальники застерігають, за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережні, по можливості не виходьте на вулицю і стороніться ліній електропередач та дерев – в грозу вони вкрай небезпечні.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/node/32003