На Сумщині кількість виявлених громадянською мережею «ОПОРА» виборчих правопорушень збільшилася до шести. У Сумах, Лебедині, Глухові та Роменському районі зафіксовано перешкоджання веденню виборчої кампанії та порушення правил передвиборчої агітації. Про це «RegioNews-Суми» повідомила прес-секретар ГМ «ОПОРА» Ірина СТЕГНІЙ.

За її словами, нині серйозних виборчих порушень, зокрема, застосування чорних піар технологій у Сумській області не зафіксовано. Утім, до дня голосування залишається ще три дні й не виключено, що ще можуть з’явитися «сюрпризи».

«Серед найчастіших порушень в обласному центрі, містах Глухів та Лебедин – пошкодження фарбою білбордів кандидатів у президенти, масове розклеювання агітаційних матеріалів у недозволених місцях, у Роменському районі – здійснено підпал агітаційної палатки. Всі ці повідомлення занесені до мапи правопорушень», – розповіла Ірина Стегній.

За її словами, на всеукраїнській інтерактивній мапі активістами «ОПОРИ» вже зафіксовано 285 фактів про виборчі правопорушення. Найбільше їх у Київській та Луганській областях, найменше – у місті Київ, Львівській та Сумській областях.