21 травня окружна виборча комісія №161 (центр місто Шостка) прийняла рішення позбавити повноважень 12 членів дільничних виборчих комісій від Петра Симоненка. Про це повідомила прес-секретар громадянської мережі «ОПОРА» Ірина СТЕГНІЙ.

За її словами, таке рішення ОВК прийняла зважаючи на те, що 19 травня надійшло подання довіреної особи кандидата в Президенти України Петра Симоненка про відкликання членів ДВК. Тоді комісія залишила подання без розгляду, оскільки воно суперечить нормам закону. Проте 20 травня до ОВК надійшли 12 заяв від членів ДВК від кандидата Петра Симоненка про складення своїх повноважень.

Один із членів дільничної комісії, який теж написав заяву, анонімно повідомив спостерігачу ОПОРИ, що насправді люди не проти працювати, але їх змушують писати заяви на вихід з комісії.

Також заяву на складення повноважень члена комісії до ЦВК подала член ОВК від Петра Симоненка Людмила Ніпод.

Разом з тим, в інших округах Сумської області члени окружних та дільничних комісій від Петра Симоненка працюють, лише в окрузі №159 (місто Суми) представника цього кандидата виключили за систематичне невідвідування засідань комісії.

http://regionews.sumy.ua/