Минулими вихідними молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» впорядкувала одну з криниць, що знаходиться неподалік залізничного мосту через річку Студенок в Ямполі.

З ініціативою про проведення суботника виступила пенсіонерка Євгенія Андріївна Ганжа, яка звернулась до активістів молодіжних організацій з проханням розпочати роботи по впорядкуванню Студенка. Молодіжні організації «Молодь Ямпільщини», «БлагоДія» та прихожани Свято-Георгіївського храму відгукнулись на заклик жінки та вирішили почати справу з благоустрою криниці, що розташована неподалік залізничного моста на узбіччі дороги на Червоний Кут. Місце для суботника було обрано не даремно, адже ця криниця має надзвичайно чисту воду, до неї приходить чимало людей, щоб втамувати спрагу та набрати чистої води додому. Єдине, що турбувало ямпільчан – це її зовнішній вигляд, адже за криницею вже давно ніхто серйозно не доглядав.

Суботнім ранком біля криниці зібралось багато людей, кожен з яких мав свою справу. Одні учасники суботнику вирізали сухі дерева, що росли понад річкою, інші – очищали її від сміття, відновлювали земляні сходи, треті – мішали цемент та клали цеглу, щоб закріпити над криницею велику плиту у формі ікони Божої Матері та Ісуса Христа.

Шість годин роботи дали свої результати – криниця була впорядкована, річка вздовж неї очищена, а над джерелом постала велика ікона. Залишається лише трішки почекати, доки остаточно закріпне цегла і можна з задоволенням користуватися цим природним багатством Ямполя.