Ямполь очікує реконструкція одного з торгових кіосків, що розташований на території центрального ринку. Щоб дізнатись про строки та правові підстави будівництва ми звернулись до його власника Петра Ковальова.

Чому ви прийняли рішення про демонтаж старого кіоску?

Ремонтувати старий кіоск було недоцільно, адже він вже багато років перебував в аварійному стані. Його стіни струхли, там завівся грибок. Не будемо забувати і про те, що він повністю не відповідав нормам пожежної безпеки.

Окрім того, кіоск мав дуже маленький розмір (3 на 3 метри), в ньому не було опалення та світла. Тож. розмістити в ньому сучасну торгівельну точку було неможливо.

Чи маєте ви необхідні дозволи на будівництво?

Так, на разі я маю весь необхідний пакет документів для початку будівельних робіт. Зокрема: договір оренди землі, проектну документацію на будівництво магазину непродовольчих товарів (виготовлена ПП «Будсервіс»), ескізний проект, договір з підрядною організацією ПП «Ямпіль Буд» та дозвіл на початок будівельних робіт (виданий ДАБК в Сумській області).

Що плануєте побудувати на цьому місці?

Вже в вересні-жовтні там постане сучасний магазин непродовольчих товарів, що буде мати європейський дизайн. Зовнішній вигляд центру Ямполя він точно не зіпсує, адже його дизайн розроблювали фахівці. Спеціально були спроектовані округлі форми, пандус, брущатка навколо.

Окрім того, цей магазин дасть можливість працевлаштувати двох мешканців Ямполя. 

6 thoughts on “Чи час Ямполю оновлюватись?

  1. Ковалёв – МОЛОДЕЦ! Лучше уж современный магазин, чем трухлявый домик, ну честно ребят…

  2. Саме такі торгові точки повинні появлятися в нашому Ямполі. Хай всі беруть за основу даний дизайн а не “консервні банки” та “казкові будиночки” що стоять повсюду.Та будемо сподіватися що даний об’єкт буде як на картинці.

  3. Обсуждать внесения в изменения частной собственности, мягко сказать, некорректно. (Если эти изменения не противозаконны) Лучше бы “активная” Ямпольская громада обратила бы внимание на развалины по всему Ямполю и обязала хозяев навести порядок на их территории. Удачной реконструкции!!!!

Comments are closed.