28 травня військовослужбовці відділу прикордонної служби «Свеса» відсвяткували професійне свято – День прикордонника.

Сонячним ранком відбулось шикування, урочисте зібрання усього персоналу підрозділу, підняття Державного прапору та виконання гімну України. Заступник начальника відділу капітан Іван Стельмах довів до персоналу привітання від керівництва Служби, Східного регіонального управління та загону, а також наказ про заохочення кращих військовослужбовців відділу. В тому числі начальник відділу прикордонної служби «Свеса» майор В’ячеслав Саврацький, за сумлінне та якісне виконання службових обов’язків з охорони державного кордону, оголосив подяку: прапорщику Валерію Кривошапу, Руслану Приходько, Віктору Амеліну, старшому сержанту Івану Ніжнику, Сергію Косенку, Андрію Циту, старшині Олені Мороко, Ірині Горох.

Напередодні Дня прикордонника керівництво відділу прикордонної служби відвідали ветеранів прикордонників населеного пункту Свеса, Павла Кудіна, Віктора Шаповала та Павла Білошова, які в далекому минулому 1958-1960 роках проходили службу у Закарпатському прикордонному окрузі, Туркменському прикордонному окрузі та Мукачівському прикордонному загоні на посадах зв’язківця, стрілків-кулеметників. Вручено ветеранам привітальні подарунки та грамоти за відданість, патріотизм, героїзм у прикордонній справі та вагомий внесок у вихованні молоді.

Теплі слова привітання охоронці кордону отримали від керівників правоохоронних органів, міліції, прокуратури, Свеського лісового господарства та представників місцевого самоврядування Ямпільського району.

Голова Свеської селищної ради Олександр Козюля побажав персоналу відділу та ветеранам прикордонникам миру, здоров’я, добра, злагоди, родинного достатку та благополуччя, успіхів, терпіння та наснаги у почесній службі. «Саме вам надано право стояти на першому рубежі охорони нашої Вітчизни та надійно захищати державний кордон України від будь-яких посягань на нашу незалежність. Переконаний, що примножуючи славу ветеранів, вартові рубежів і надалі залишатимуться взірцем професіоналізму, чесності, високої культури й самовідданості у відстоюванні інтересів українського народу та захисті батьківської землі», – зазначив Олександр Козюля.