9 червня в День Святого Духа в Ямполі освятили та урочисто відкрили криницю, яку кілька тижнів тому упорядкували активісти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини».

Мальовничий куточок з’явився на лівому березі річки Студенок (Петушок), неподалік залізничного мосту. Завдяки спільним зусиллям активістів молодіжних організацій «Молодь Ямпільщини», «БлагоДія» та прихожан Свято-Георгіївського храму, на рахунку яких уже більше десятка справ по благоустрою селища, було очищено та відреставровано криницю: навколо джерела було прибрано сміття, криницю оббили деревом, а над нею встановили велику плиту у формі ікони Божої Матері та Ісуса Христа. Окрім того, активісти молодіжних організацій відновили земляні сходи та вирізали сухі дерева, що росли понад річкою.

Цього дня після Божої служби прихожани Свято-Георгіївського храму хресним ходом рушили до кринички, де їх вже чекали багато ямпільчан.  Під мелодійний, трепетний спів церковного хору отець Микола провів обряд освячення криниці. Після чого кожен бажаючий міг напитись з джерела на набрати святої води додому.

– Сподіваємось, що впорядкована криниця служитиме людям, напуватиме їх у спеку студеною водою, а місце біля неї буде бажаним для відпочинку усіх подорожніх, – говорить голова молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» Олександр Соломко. – Ми дуже вдячні всім ямпільчанам, які допомагали нам в цій справі. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться зробити Ямпіль кращим.