Як вже повідомляло наше інтернет-видання, нещодавно в Ямполі на базі Ямпільської загальноосвітньої школи №2 проводився  Відкритий районний Кубок К-1 2014 з карате-до сіто-рю за Олімпійською версією карате WKF. Детальніше про проведення турніру та результати спортсменів Ямпіль.INFO розповів його організатор Ігор Вікторович Кучер.

У змаганнях прийняло участь 150 спортсменів з таких міст як: Середино-Буда, м. Дружба, с. Свеса, с. Ямпіль, м. Конотоп, м. Шостка, м. Суми.  Також прийшло багато батьків та знайомих підтримати своїх дітей та друзів. Змагання проводилися лише у розділі куміте (поєдинки), в особистому та командному виді. Поєдинки проходили дуже запекло, адже нікому не хотілося програвати у себе вдома та всім хотілося продемонструвати високий рівень підготовки та порадувати своїх вболівальників.

Чемпіонами з Ямпільського району стали такі спортсмени:  Демич Дмитро 6-7років, Кожедуб Олександр 6-7 років, Школьний Дмитро 8років,  Школьний Ігор 9років (дворазовий чемпіон), Комендант Богдан 10років, Фалько Іван 10років, Конюхов Ілля 11років, Убірай Станіслав 11років, Денісенко Ілля 12років, Пурис Костянтин 15років,

Рябуха Ангеліна 10-11років, Мамедова Дінара 12-13років, Коник Валерія 14-15років.

Уже вкінці змагань після особистого виду розпочався командний розділ поєдинків-це вважається найпрестижнішим та дуже яскравим видом змагань.

Розпочали командний вид молодша група з 6 до 10років, у фіналі зустрілися команда «ЛЕГІОН-ЯМПІЛЬ»  та «САМУРАЙ-ЯМПІЛЬ» з рахунком 25:11 перемогла команда «САМУРАЙ», команда «ПАТРІОТ-ШОСТКА» зайняла третє місце.

У старшій групі запекла боротьба велася у фіналі між командами «ЯМПІЛЬ-САМУРАЙ» та «СУМИ-БІЛА ЛІЛІЯ» до останньої хвилини було невідомо хто стане переможцем команди постійно йшли з рівним рахунком, але майже на останніх секундах команда «СУМИ-БІЛА ЛІЛІЯ» зуміла взяти два бали та перемогла з рахунком 37:35.

В номінації «КРАЩИЙ СПОРТСМЕН КУБКУ К-1 2014» виграв Конюхов Ілля «ЯМПІЛЬ-САМУРАЙ» він найкраще продемонстрував  техніку WKF та добрий бойовий дух.

Командний залік Кубку К-1 2014:

1 місце – Ямпіль «ЛЕГІОН-САМУРАЙ»    13 зол. – 12 сріб. – 11 брон.

2 місце – Суми «БІЛА ЛІЛІЯ»       5-8-1

3 місце – Дружба «ЛЕГІОН»        3-2-4

4 місце – С-Буда «САМУРАЙ»     2-1-2

5 місце – Конотоп «ВОЇН»            1-1-1

6 місце – Шостка «ПАТРІОТ»       0-2-2

7 місце – Свеса «ЛЕГІОН»             1-0-1