Ямпільська районна державна адміністрація оголошує добровільний збір продуктів харчування для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України. Зібрані продукти будуть передані 95-тій окремій аеромобільній бригаді, яка безпосередньо перебуває в зоні військової операції. На даний момент в бойових діях беруть участь 12 військовослужбовців-вихідців з Ямпільського району, більша частина з них перебуває саме в складі цієї бригади.

Ямпільчан просять по-можливості прийняти участь в благодійній акції і передати військовим: 1) крупи, макаронні вироби, 2) згущене молоко, 3) тушонку 4) рибні консерви 5) цукор та інші продукти, які мають довготривалий строк використання і можуть бути доставлені в «гарячі точки».

Бажаючі допомогти можуть звертатися в управління економіки райдержадміністрації (тел. 2-21-61, 0680762397), або принести продукти в пункт збору: селище Ямполь бульвар Ювілейний, 1 Центр надання адмімінстративних послуг.

9 thoughts on “Ямпільчан закликають допомогти військовим

 1. А олигархи устранились от помощи – сколько Тимошенко из своих миллиардов фунтов стерлингов потратила на армию? Ноль целых и столько же десятых, а из нас хотят лохов сделать – фиг вам называется – пусть жратву несут селюки, которые без мозгов.

 2. Уважаемый Усама!!!Если так каждый будет думать,то никто ничего и не соберет!!!А ребята та за твое и мое,и каждого из нас мирное небо и хорошое будущее воюют…!а если жалко принести,то просто елементарно не отписуйся сдесь,не пались…Потому что заблагое дело,это должно быть за честь…!!!а “ЖИДОВ” – никто и никогда не уважал…

  1. Маленький вопрос. Если жидов никто никогда не уважал, то почему же жида выбрали президентом?

   1. А кто же тогда по твоему не Жид тогда в нашей стране?

 3. Никто не просил воевать за наше будущее со своим народом.

  1. Грамотей, ты наверное такой свободовский прихвостень как и приезжавший в Ямполь Мирошниченко.Тогда рой себе яму на кладбище придурок

 4. Уважаемый Ямполь???Ты имеишь в виду АТО на востоке Украины???

Comments are closed.