Віруючі Свеси виступають за відкриття в селищі другого православного храму та просять духовенство району посприяти в цьому, – про це повідомили члени ініціативної групи, яку нещодавно створили в селищі.

Люди переконані, що Свеса, як найбільший населений пункт району, де проживає понад 8 тисяч мешканців, потребує як мінімум двох храмів. Це потрібно для повноцінного задоволення духовних потреб віруючих.

Для прикладу, в Ямполі та Дружбі діють по дві церкви, що лише позитивно впливає на рівень духовності в цих населених пунктах. 

2 thoughts on “Чи потрібен Свесі ще один храм?

  1. На рівень духовності кількість чи-то церков, чи-то палаців культури впливає в останню чергу. У районі, до речі, між батюшками іде справжня конкуренція за душі парафіян. У Ямполі до новозбудованої церкви, яка б цілком задовольнила потреби всіх віруючих, ідуть не з великою охотою. Не дивлячись на її позолоту. А до старої линуть душами. Все залежить від Пастиря. Був час церкви переоблаштовували в клуби. Тепер – навпаки. У Дружбі з клубу зробили храм. А хто там молиться?

  2. хай краще до Свеси дорогу зроблять бо ще пару прірв на цій смузі для руху і потрібно буде не церкву будувати а аеропорт, щоб можно було виїхати в Суми чи Шостку

Comments are closed.