Як це не прикро, але туристичний сезон в Криму зірваний. Зараз більшість вітчизняних туристів ще не вирішили, куди поїдуть відпочивати в цьому році. Тому сьогодні спробуємо розібратися, де влітку краще відпочивати ямпільчанам.

Окрім Криму у нас є п’ять областей, які мають вихід до Чорного і Азовського морів. Це Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська та Одеська області. Хоча така туристична інфраструктура, як у Криму, там є не всюди. Тут слід виділити українське узбережжя Азовського моря та Одесу, які є гідною альтернативою кримському відпочинку.

Про те, які тури сьогодні нам радять туроператори ми поспілкувались з менеджером найближчої до нас туристичної фірми «Глухов-Сумы-ТУР» Тетяною Проходою.

Тетяно, чи часто послугами вашої фірми користуються мешканці Ямпільського району?

Так, дуже часто звертаються ямпільчани, адже наша тур-фірма найближчий і найнадійніший туроператор в нашому регіоні. За 12 років роботи ми сформували велику клієнтську базу у тому числі і в вашому районі.

Можливо в сьогоднішній ситуації краще відпочивати за кордоном?

Сьогодні стало дуже модно відпочивати десь за кордоном: Турція, Болгарія… Нібито краще. Але чим? Море таке ж саме, місцями навіть брудніше. Розважальні заклади продають ті ж самі спиртні напої, тільки надписи на інших мовах. В минулому році, ми також зацікавилися закордонними турами по Європі та розмістили пропозиції щодо відпочинку у Болгарії, Єгипті і т.п., але проїхавшись особисто по Херсонській області прийшли до висновку, що наші патріотичні курорти не гірше, а політичні події переконали нас, що у цьому році необхідно підтримувати наших співвітчизників і не вивозити гроші з країни. 

Чому ви пропануєте відпочивати саме в Херсонській області? 
По-перше, це Україна, де на Вас чекатимуть гостинні господарі, з якими Ви розмовлятимете однією мовою. А в цьому році Україна потребує нашої підтримки. По-друге, відпочинок значно дешевший, аніж за кордоном. 

Наприклад, у Скадовську є не тільки тепле море, це місто в якому Ви зможете відвідати аквапарк «Акваторію», помилуватися дельфінами в дельфінарії, провести час в лунопарку, відвідати розважальний заклад «Маямі» та ін.. Недалеко є лікувальні гейзери, заповідник «Асканія-Нова» та у відкритому морі простягається безлюдний острів Джарилгач.
А Лазурне – це курортне селище із відкритим чорним морем. Просторі піщані пляжі, грязьове озеро з лікувальними грязями та багато іншого. 

А чи можна комфортно та безпечно туди дістатися?

Так, ми пропонуємо комфортний і безпечний відпочинок для всієї родини. Заїзди відбуваються кожні 8 днів із м. Глухів. Ми їдемо без пересадок комфортабельними автобусами, які обладнані TV, кондиціонерами, розкладними сидіннями. Кожен рейс супроводжує представник фірми. Детальніше про всі пропозиції та умови можна дізнатись за телефоном: 0994395829