Юні ямпільчани Іван Бурнос та Дмитро Фортуна взяли участь в міжнародному дитячому футбольному турнірі Aliboron Cup 2014, який проходив в Франції. Вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи підсилили команду Конотопа, яка представляла на турнірі нашу країну.

Маленьких талантів з Ямполя конотопські тренери помітили ще зимою на одному з міні-футбольних турнірів, що проходив в нашому селищі. Тоді вони настільки зацікавились талановитим нападаючим Іваном та майстерним воротарем Дмитром, що запросили їх до своєї команди. Не останнє значення мала і рекомендація тренера футбольної секції ДЮСШ Віталія Марушки, який і домовився про поїздку зі своїми конотопськими колегами.

Футбольна поїздка була сповнена не лише матчами та тренуваннями, а і цікавими екскурсіями та спілкуванням з однолітками з інших країн, – розповідає Іван Бурнос. – 2 червня ми виїхали потягом до Львова, звідки вже автобусом вирушили через Польшу до столиці Чехії Праги. Там ми провели цілий день наповнений екскурсіями та вирушили до ще більш красивого Парижу та Лілю, де і проходили футбольні змагання.

В міжнародному турнірі брали участь двадцять команд, які представляли, як відомі футбольні держави (Бразилія, Англія, Італія), так і екзотичні країни (Мадагаскар). Наші футболісти увійшли до стартового складу своєї команди та показали зовсім непогані результати. У двох перших зустрічах з командами Мадагаскару та Англії  воротар Дмитро Фортуна зумів зберегти свої ворота від голу, а нападаючий Іван Бурнос забив кожній з команд по м’ячу, які і виявились вирішальними. У підсумку 1:0 на користь наших хлопців в кожній з зустрічей. Нажаль далі на них чекала прикра поразка від команди Італії, матч з якою завершився з рахунком 3:1 і підсумкове дев’яте місце на турнірі.

-Ми дуже задоволені поїздкою, адже ми отримали великий футбольний досвід та на свої очі побачили провідні європейські країни, – зазначив Іван Бурнос. – Ми зав’язали дружні стосунки з командою Угорщини, добре поспілкувались з ними англійською та провели для себе невеликий дружній турнір. Впевнений, що цей досвід нам дуже знадобиться.