Вчора ввечері Ямпіль на кілька годин залишився без централізованого водопостачання і біля колодязів відразу вишукувались черги людей з відрами.

Ми спробували розібратись, де вимушені набирати воду мешканці центральної частини селища при аварійних відключеннях води, які в Ямполі відбуваються хоч і не так часто, але все ж мають місце.

Як виявилось набрати воду в колодязі не так просто, адже кількість останніх в центрі досить обмежена. У пошуках води мешканці багатоповерхівок вимушені проходити від кількох метрів до півкілометра.

Найбільшою популярністю користується колодязь розташований неподалік приватного будинку № 60 по вулиці Боженка, де набирають воду не лише мешканці прилеглих будинків, а і, наприклад, мешканці «Cтоп’ятиквартирного» будинку (№ 6 по вулиці 50 років СРСР), який розташований за 400 метрів. Окрім нього, в центрі є ще щонайменше три менш завантажених колодязів.

Загалом, якщо брати до уваги п’ятиповерхівки, то колодязі знаходяться на відстані менш ніж сто метрів від будинків № 27, 29, 31, 33 по вулиці Боженка, будинку №49 по вулиці Червонопрапорній, №6 по вулиці 50 років Жовтня та №10 по вулиці Заводській. Найгірший доступ до колодязів мають жителі багатоповерхівок по вулиці 50 років СРСР та бульвару Ювілейному. Вочевидь, що ситуацію міг би змінити додатковий колодязь десь в районі станції юних натуралістів. 

1 thought on “Де ямпільчани беруть воду при аварійних відключеннях водопостачання?

  1. Между прочим, был же колодец на территории Юннатов, помню с детства, Но его засыпали… Был на там где Белкин сад, напротив частых домов

Comments are closed.