Голова райдержадміністрації Ігор Палагин звернувся до народного депутата України з проханням посприяти з виділенням додаткового фінансування реконструкції колишнього кінотеатру «Салют» під районний Центр культури та дозвілля. Як уже повідомлялось, в цьому році на об’єкт з районного бюджету виділено сто тисяч гривень, але цієї суми вистачить лише на завершення першої черги реконструкції споруди – холу та кабінетів. Реконструкція основної частини майбутнього Центру – глядацької зали не під силу місцевому бюджету. 

Чи буде в Ямполі "Салют"?
Чи буде в Ямполі “Салют”?

 

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Губар, нагадав що будівництво Центру ведеться ще з 2005 року. При цьому, за його словами, якщо будівля не експлуатується – втрачаються бюджетні кошти, витрачені на його реконструкцію. Тож, головне завдання якнайшвидше завершити роботу і відкрити Центр для ямпільчан. До того ж, враховуючи розвиток культури в районі в нас немає приміщення придатного для проведення концертів, вистав, виставок такого рівня.

Центр культури та дозвілля справді необхідний ямпільчанам, адже він стане центром не тільки культурного, а і громадського, політичного життя Ямпільщини. Це об’єкт для всіх мешканців Ямпільського району, в ньому буде розміщуватись районний будинок культури – говорить начальник відділу культури Олександр Рябуха. В Центрі вестиметься гурткова робота, готуватимуться виступи народних самодіяльних колективів (яких в районі п’ять), будуть організовані дискотеки для молоді. Сучасна глядацька зала дасть можливість проводити концертну програму за всіма сучасними вимогами, з року в рік розвивати та доповнювати форми дозвілля в районі. Але для завершення реконструкції потрібно зробити величезний обсяг робіт: замінити стільці в глядацькій залі, придбати одяг для сцени, здійснити протипожежні заходи, змонтувати систему вентиляції. Чимало роботи залишається і зовні: завершення ремонту фасаду, покриття тротуарною плитко, благоустрій території, що межує з райспоживспілкою. На це потрібні справді великі кошти, але вони принесуть велику користь Ямпільщині. Тож, будемо сподіватись на допомогу депутата.

error: Content is protected !!