20 жовтня гостем онлайн-конференції на Ямпільській інтернет-газеті стане начальник відділу у справах молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Віктор Смирнов. Учасник конференції відповість на питання читачів Ямпіль.INFO, що стосуються розвитку спорту в нашому районі. 

Запрошуємо додавати питання у форму для коментарів!

14 thoughts on “Анонс. Онлайн-конференція з Віктором Смирновим

 1. Какие соревнования будут проведены в ближайшее время???

 2. Віктор Петрович! На передодні Дня фізкультурника Ви особисто вручили грамоту представнику Ямпільськогої селищної ради відповідального за спортивно-масову роботу.Це що,-знущання над ямпільчанами? Роз’ясніть, за яку ж роботу була нагорода?

 3. Чому в Ямполі склалася така ситуація, що коли треба розв’язати якесь спортивне питання треба звертатися до О.Савченка, а щоб отримати “головний біль”з цього питання – до відділу молоді та спорту РДА.

  1. Ви не праві, щоб отримати головну біль – треба звертатись до селищної ради.

 4. Цікавіь, як обстоять справи в “дорослому” спорті.Які змагання для дорослих а не для школярів були проведені в районі в цьому році,скільки спортсменів прийняло в них участь? Прокоментуйте ситуацію.

 5. Виктор Петрович! Как Вы относитесь к победам команд, в которых 99%-легионеры.Я имею ввиду победу в этом сезоне дружбинской команды по футболу,воздвиженской – в волейбольном турнире и т.д.

 6. Чи побудують в Ямполі хокейний майданчик?Хто відповідальний за будівництво? Вже на порозі зима а нічого не зроблено.Чому ніхто не залучує добровольців? Чи відповість хто-небудь за бездіяльність, чи у нас повний “беспредел”?

 7. Почему в Ямполе так и не соизволили провести Спартакиаду между учреждениями и предприятиями? Почему такое наплевательское отношение к физкультуре и спорту в райцентре?Какое Ваше видение улучшение спортивно – массовой работы именно в Ямполе?

 8. Спортивные сооружения-основа для занятий спортом.В районне нет ни одного стадиона с беговыми дорожками,с натяжкой можно говорить о 3 футбольных полях.Футбольное поле с искуственным покрытием в Ямполе используется на0,0001% и находится в разбитом состоянии(такой безхозяйственности нет нигде в области)а власти района тешат всех обещаниями о прекрасном будующем,которое никак не наступит.Вопрос-сколько лет надо ждать жителям района улучшения в спортивной инфраструктуре?

 9. Когда же наконец заработает Дворец культуры в Свессе?! Сколько можно “завтраками кормить”?! Больно смотреть, как на глазах выходят из строя конструкции Дворца в неотапливаемом, с текущей крышей здании. О какой работе с молодежью идет речь? Спасибо свессянам, которые по собственной инициативе и за свои денежки построили хоккейную площадку.

 10. Що потрібно зробити щоб в смт Ямпіль з’явилася лижна траса біля спорткомплексу? Вона б дала змогу займатися тренуваннями як спортсменів ДЮСШ так і залучити до занять фізкультурою доросле населення.Конкретно розкажіть що з цього питання робить ваш відділ.(та селищна рада якщо відомо?)

 11. Віктор Петрович! Підтвердіть чи заперечте, що зараз йде підготовка до прийняття державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2011-2016рр. і що одним із завдань программи є забеспечення ЗОШ і спортшкіл матеріально спортивною базою на рівні сучасних вимог.Але судя з пропозиціями,що приймаються до розгляду рівень сучасності визначається навідь не розрахунковими мінімальними потребами затвердженими профільними міністерствами,а розміром коштів,які можно аккомулювати на ці цілі у зазначений період. Чи вірний такий підхід?На скільки відсотків пропозиція до програми від Ямпільського району задовольняють розрахункові потреби,чи будуть вимоги до результатів роботи зазначених структур(ЗОШі ДЮСШ) скореговані до рівня відсотків забеспеченості

 12. Як в районі підтримують молодь? Можливо створюють робочі місця? Можливо організовують дозвілля? Чи, можливо, будують житло?
  Я не бачу вашої роботи і роботи влади (цієї, минулої і позаминулої)!!!

 13. Чи може взяти на себе Ваш відділ організацію груп для відвідування Шосткинського басейну в зимовий період?

Comments are closed.

error: Content is protected !!