За даними координатора групи “Інформаційний Спротив” Дмитро Тимчука, у Курську область Росії прибула колона військової техніки. Частина з якої має  символіку російських “Миротворчих сил”. Колона була зафіксована на відстані близько 25 км від держкордону з Україною в напрямку міста Глухова. 

За попередніми даними, колона сформована з підрозділів 15-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади Центрального військового округу ЗС РФ. Ця бригада наприкінці червня притягувалася до раптової перевірки військ ЦВО і відпрацьовувала проведення миротворчої операції.

Також в прикордонні райони Росії поблизу кордону з Україною перекинуті дві батальйонні тактичні групи, які призначені для підсилення раніше сконцентрованих тут російських військ.

4 thoughts on “В напрямку Глухова зосереджена російська військова техніка

  1. Я буду брати в руки зброю. Хай мене вбє Путін. Мої Онуки хочуть жити без ЦАРЯ. А ви?

  2. Пора подумать о защите своей земли глобально. Так чтоб на аэродроме в Княжичах стояли стратегические бомбардировщики с ядерными боеголовками, а военные объекты, на которых стоят затопленными шахты для ядерных ракет как в селе Быстрик, снова начали функционировать только так с Украиной будут считаться и перестанут вытирать о нашу страну ноги…

Comments are closed.