Відтепер і Ямпіль долучився до патріотичної ініціативи по фарбуванню в’їзних знаків населених пунктів в синьо-жовті кольори державного прапору України. Як розповідають місцеві мешканці, нещодавно такий патріотичний «флешмоб» провели представники однієї з політичних партій району.   

Тепер в’їзний знак «Ямпіль» виглядає справді гарно та святково, викликаючи у ямпільчан і гостей селища патріотичні почуття.

Проте, не слід забувати, що букви на знаку «Ямпіль» оббиті оцинкованим залізом, яке дуже погано фарбується і під впливом атмосферних факторів швидко лущиться. Це може досить швидко спотворити зовнішній вигляд споруди.  Тож, дуже хочеться сподіватись, що тепер за знаком доглядатимуть постійно. 

27 thoughts on “В Ямполі перефарбували в’їзний знак

 1. И как вам теперь Ямпольчане жить стало лучше?? Покращення на лицо!! Нет бы лишнюю ямку на дороге залатать так давайте уж лучше краски накупим и знаки пораскрашиваем. Хорошо что хоть без красно-чёрного, как на въезде в область со стороны Харьковской области!

  1. Червоний це любов, а чорний то журба….а не как вы привыкли их различать!!! И вышиванки даже у нас красно-черные!

   1. Если Вы не знаете что означают цвета в красно-чёрном флаге, то поясню: красный – кровь, чёрный – земля!

    1. Конечно это начали замечать только при нынешней ситуации.

 2. всегда найдутся советчики , как игорь, что нужо залатать)) вот всегла)) и то нужно делать и о другом не забывать. все же явно лучше чем не делать ничего.хоть знак приятно выглядить уже впечатление лучше будут как будет кто-то въезжать в город.

  1. Посмотрите на фото, там возле градоуказателя какие ямы!
   Что же здесь приятного? На знак заглядишься и в кювет вылетишь, вот так.

 3. смотрится просто отлично!

  Игорь, и как вам теперь, легче стало после ваших нравоучений тут?
  пошли бы лучше ямку где на дороге залатали, ей богу. хорошо хоть
  не убеждаете нас в том, что надпись должна быть на русском 🙂

  1. Дуже классно. Ігоре, жити краще не стало, але люди пофарбували і зробили знак красивим. це вже давно мала зробити районна влада. А то як подивишся не смітника нема по вулицям, не парку нормального, не доріг. Ямпільчани, влаштовуйте свій майдан і гоніть цих держиморд. бо засиділись, нічого не роблять. Приїждаешь в райцент. а воно як ото якесь село- роздовбане.

  2. Тебе нужно ты и латай, мне по этой дороге рас в 100 лет проехать нужно, а то и того реже, а вот вы Ямпольчане там ездите каждый день.

 4. Патриот, посмотри комент выше, товарищ прав не надо ждать что кто то тебе сделает : возьми лопату и залатай яму возле своего сарая. Кстати, может тебе райрада должна и УБОРНУЮ построить? В поселке территорией занимается селищна рада, к сведению твоему. Прежде чем писать – надо думать.

  1. Я мене ями біля сараю нема – залата, А от По всьому району є! Тому це ви , будь ласка, думайте.

 5. А налоги ви платите, щоб самим вибоїни латати з лопатою, чи смітники будувати самим, чи парк прибирати,аааа?

  1. Вот так ты и живешь – мой сарай с краю! А еще ПАТРІОТ?????

   1. Ваню, ти чи трішки не того, не знаю. До чого тут “мой сарай скраю”. Я шось таке писав?

 6. Так я патріот. І люблю свою державу, і роблю що в моїх силах, щоб зробити свою країну краще.

  1. Так вот и помоги родному краю делами своих рук, а не поливай грязью руководство района и своего любимого поселка.

 7. Я вже допоміг району настільки, що ти собі навіть уявити не можеш. І до речі. Я не з Ямполя. А кажу, що бачу, коли туди приїджаю і регулярно дивлюсь цю газету, де публікують фотки зі зламаними смітниками та “лавочками”. Приїдте в мою рідну Свесу і побачте, що все чисто, побілено підремонтоване і парк в доброму стані, і світло по всьому селищу(більше 300-от сповпів освітлення. І тоді зробіть висновок. Якщо вас все влаштовує, то сидіть, я б на вашому місці бодивався звільненя селищного голову.

  1. Тогда сиди в своей Свессе. А дороги хуже в районе чем в Свессе по Крупской нет нигде. Так что латай ямки по Свессе а то зимой автобусы будут останавливаться возле Тарасово. Бувай Патриотишко!!!!

   1. Шановний Ваню, я ходив до селищної ради і особисто питав у голови , щодо стану дороги по вулиці ім. Крупської. Він ґрунтовно пояснив, що ця дорога належить (знаходиться на обліку, якщо так правильно сказати) Ямпільському районному автодору, який і має лагодити цей шлях. До селища вона не має жодного відношення, і якщо виділити кошти з бюджету на ремонт, то очільників Свеси можуть посадити до в’язниці за нераціональне використання коштів. У мене виникає питання: чому до міста Дружби дорога хороша, по Ямполю ремонтують, а до найбільшого населеного пункту і найбільшого «поповнювача» районного бюджету ні. А станом доріг, що знаходяться на балансі Свеської ради, особисто я задоволений. Тому ви будь ласка проаналізуйте ситуацію. Не будьте максималістом. Отже, я пояснив вам чому треба негайно перезавантажувати районну і ямпільську владу. І не тільки через дороги. А якщо вас все влаштовує, то живіть так і далі, навіть гірше ніж при СРСР.

    1. Я не максималист а реалист. К твоему сведению все дороги Ямполя тоже принадлежат Ямпольскому автодору. Кстати и по Орловке ремонтируют дорогу. А то что объяснил тебе голова селищной рады Козюля , так его давно надо сместить. Кроме лампочек в Свессе нет ни хрена : для детей дискотеку летом не может организовать. А лампочки – это спасибо Аникушину. А как выглядит дорога возле поссовета и на Мар Буду? Чего молчишь.Возьми и организуй Майдан в Свессе или тебе все устраивает? А чем же ты помог району, что хвастаешься так сильно?

     1. Шановний! Так, не все, як воно того хочеться, але з усіх населених пунктів району Свеса дуже вирізняється. Дискотеки нема з обєктивних причин. З таким дотаційним бюджетом стан селища – добрий. Ви можливо щось плутаете, але біля селищної ради дороги на Мар-Буду непогана. А допоміг району, ну принаймні Свесі,в тій сфері де я багато років брав участь, я вважаю, досить непогано.

     2. Насчет дороги на Мар Буду какая она есть можешь рассказать самому себе – я езжу туда каждый день. А чем конкретно ты помог району и Свессе в частности можешь сказать?. Вот второй раз тебе прошу рассказать а ты молчишь. Это не есть правильно

    2. Скажите, а когда вы последний раз ездили по “дороге”, которая ведет в город Дружба????))

 8. Ваню. ви можливо не вмієте читати і не памятаете, що писали. “А как выглядит дорога ВОЗЛЕ поссовета и на Мар Буду?”, – написали ви. А я відповів: “Ви можливо щось плутаете, але БІЛЯ селищної ради дорога на Мар-Буду непогана.”. Ви розумієете як це біля. Я НЕ казав, що стан усієї дороги на Мар-Буду непоганий. А біля селищної ради на Марчихину Буду стан дійсно добрий, а от далі, то вже інша історія.

 9. Я вот никак не пойму почему не желаете рассказать о своих славных делах во имя района?Это секрет что ли? Люди должны знать своих героев района!!!

Comments are closed.