Акціонерним товариством з Ямпільського району, що спеціалізується  на виготовленні промислового обладнання, зацікавилися  співробітники податкової міліції  ДПІ у м. Сумах.

Справа в тому, що ще у далекому 2011 році, керівники повідомили своїх підлеглих робітників про скрутне матеріальне становище підприємства і перевели їх на неповний робочий день, при цьому суттєво зменшивши виплати по зарплаті. У той же час, згідно укладеної угоди та з метою поповнення обігових коштів підприємства, отримали фінансову позику від  фінансової компанії.

Проведена аудиторська перевірка показала, що на той «скрутний» час підприємство мало достатньо коштів для господарської діяльності  і  кредит формували з іншою метою – виключно для ухилення від сплати податку на прибуток. Задля цього протягом 2011-2013 років керівництво  підприємства  не сплачували за кредитом коштів, а по бухгалтерії тільки нараховували відсотки, які відносили до складу валових витрат.

Як результат – на кінець 2013 року підприємство вже мало кредиторську заборгованість на суму понад  21 млн.  грн.  Такі  господарські операції  призвели до того, що державному бюджету було завдано матеріальної шкоди у вигляді не сплачених податків в сумі більш ніж 3 мільйони гривень.

На сьогоднішній день відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом несплати податків.

Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Сумській області проводиться досудова перевірка.

7 thoughts on “Підприємство з Ямпільського району завдало збитків державі

  1. Скажите, пожалуйста, какому предприятию? Почему вы говорите не до конца?

    1. Дочки регионала, которая живёт в России, и уже давно он её.

      1. Я чув, що це завад Лебедєва, бувшого міністра оборони.

Comments are closed.