Агропромислові підприємства Ямпільського району розпочали збір ранніх зернових культур. Показник врожайності один з найвищих в регіоні.

До збору врожаю приступили вже п’ять агропромислових підприємств Ямпільського району, – про це на апаратній нараді в райдержадміністрації заявила начальник управління агропромислового розвитку Світлана Чудеса. – На даний час середня врожайність по району становить 50 центнерів з гектару, що є одним з найкращих показників серед північних районів Сумської області.

Раніше повідомлялось, що в 2014 році по всіх категоріях господарств  підлягає до збирання зернових та зернобобових культур 12288 гектар, з них по сільськогосподарських підприємствах – 10855 гектар, в тому числі  ранніх зернових та зернобобових  – 4015 гектар. У порівнянні з минулим роком зернова група збільшилась вдвічі – на 5870 гектар.

В структурі посівів зернових культур найбільші площі мають:  кукурудза на зерно –  59%, озима пшениця – 10%, жито – 9,5%, овес – 8,6%. Найбільшу площу до збирання зернових культур мають господарства: ПП „Ямпіль-Інвест», ТОВ «АФ «Орлівська», ТОВ «Агропервомайське» та ТОВ «АФ «Світанок». Прогнозований валовий збір зерна  становить 32  тисячі тон.