Співробітники СБУ затримали на території Ямпільського району озброєного росіянина, який за завданням ФСБ Росії проводив розвідувальну діяльність і мав намір постачати вогнепальну зброю терористам.

8 липня на залізничному вокзалі станції Хутір-Михайлівський співробітники Управління СБУ в Сумській області затримали мешканця Москви, який прибув до Україні з метою збирання розвідувальної інформації, а також намагався налагодити мережу постачання вогнепальної зброї для її використання в зоні проведення АТО.

Затриманий зізнався, що за завданням ФСБ Росії мав зібрати інформацію про місця розташування в Україні військових баз, що використовуються для підготовки спецпідрозділів Національної гвардії України. Зловмисник також мав отримати в Києві зброю, яку повинен був передати на Сумщині особам, що планують виїхати для участі в бойових діях проти сил АТО на територію Луганської області.

У ході затримання у зловмисника був вилучений пістолет, споряджений бойовими набоями, який він мав реалізувати. Стосовно затриманого розпочато кримінальне провадження.

[magz_toggle title=”По темі: В напрямку Глухова зосереджена російська військова техніка” state=”closed”] За даними координатора групи “Інформаційний Спротив” Дмитро Тимчука, у Курську область Росії прибула колона військової техніки. Частина з якої має символіку російських “Миротворчих сил”. Колона була зафіксована на відстані близько 25 км від держкордону з Україною в напрямку міста Глухова. Детальніше [/magz_toggle]

2 thoughts on “В Дружбі затримали російського шпигуна

  1. Так он же раритет. На него и документы у владельца есть (есть свидетели). Непонятно зачем из-за этого сделали человека агентом ФСБ.

Comments are closed.