Мешканці Свеси проявили небувалу солідарність і зібрали необхідну допомогу своїм односельчанам, які задіяні в антитерористичній операції на сході України.

Як повідомив Ямпіль.INFO мешканець Свеси Андрій Панченко, незважаючи на всю багатосторонність політичних поглядів і симпатій, мешканцями селища були зібрані кошти та придбаний бронежилет 4 класу захисту (АК-47, АК-74, СВД) для  земляка Володимира Шульги, який ще в березні був мобілізований до збройних сил України і весь цей час, незважаючи на проблеми з здоров’ям, з честю і гідністю переносить всі тяготи і негаразди військової служби. Вдома на нього чекає дружина і троє маленьких дітей.

Окрім того, для Володимира придбані берци, камуфляж, продукти харчування, засоби особистої гігієни. Все це було доставлено в розташування військової частини.

Також небайдужі мешканці селища надали  матеріальну допомогу на лікування Сергію  Самофалу – співробітнику СБУ родом зі Свеси, який в травні був важко поранений в Слов’янську. Зараз він лікується в київському госпіталі, його батьки проживають в Свесі.

Допомога була надана і п’яти працівникам Ямпільського РВ УМВС, які є мешканцями нашого селища  і зараз несуть службу в Луганській області.  Допомогли і Сумському загону міліції, для якого були придбані і доставлені продукти харчування та засоби особистої гігієни.

[magz_toggle title=”По темі: Ямпільчани відправили допомогу військовим” state=”closed”] Понад три тонни продуктів харчування та засобів індивідуальної гігієни зібрали і відправили до військових частин небайдужі ямпільчани. Гуманітарна допомога відправлена військовим, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Організатори благодійної акції обіцяють, що першочергово допомогу отримають підрозділи, де проходять службу військовослужбовці з нашого району.

детальніше[/magz_toggle]

Передаю слова глибокої вдячності всім землякам, які не залишилися осторонь при вирішенні цього питання. У наш нелегкий час багато хто з вас відгукнулися на заклик допомогти армії, допомогти нашим мобілізованим землякам.  Всі ці люди до глибини душі зворушені вашою увагою, безмірно вдячні, телефонують і передають вам низький уклін.